- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Moment Meagan Good


Meagan Good planuje wakacje. Będzie w jakimś słonecznym miejscu, zaangażują przyjaciół i będzie uczcić fakt, że w wielkim stylu kończy 40 lat.

Nie umknęło jej to, że jest teraz w wieku, który był kiedyś uważany za nieoficjalny kamień milowy „za wzgórzem” dla tych, którzy mieli szczęście, aby go osiągnąć – i jest w pełni ogarnięta i to, co nazywa „przesuwaniem się”. w” jej następną dekadę, zwłaszcza jeśli chodzi o jej ogólny stan zdrowia, samoopiekę i dobre samopoczucie.

„Nie wiem, czy potrafię jeszcze dokładnie określić, co się dla mnie zmieniło, ale wiem, że czuję się swobodniej” – aktorka-modelka, którą obecnie można zobaczyć w Harlemie, premiera w tym tygodniu na Amazon Prime, akcje. „Zdecydowanie czuję spokój i poczucie własności nad sobą; Czuję się mniej dotknięty i bardziej kontroluję mój spokój umysłu, mój odpoczynek i Boga. Nastąpiły pewne znaczące zmiany — nie jestem pewien, czy potrafię dokładnie powiedzieć, czym one są, ale czuję się zupełnie inaczej. I to jest cudowna rzecz”.

Jak zmieniło się twoje spojrzenie na życie po tych urodzinach?

„Nagle stałem się ogólnie bardziej świadomy swojego zdrowia. Kiedy jesteś młodszy, nie myślisz o takich rzeczach, jak palenie, wypicie kilku koktajli, nie zawsze ćwiczenie tak, jak powinieneś, odpowiedni odpoczynek lub picie wystarczającej ilości wody. Wszystkie te rzeczy stają się bardziej widoczne, gdy się starzejesz — zwłaszcza dla mnie; Nie miałam jeszcze dzieci, a mój mąż [Good is married to DeVon Franklin] i mówiłem o zrobieniu tego w tym roku.”

Kiedy kończysz 40 lat, stajesz się bardziej świadomy swojego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jak wygląda ta rozmowa?

„Wiele z tego wymaga zadawania sobie pytania: „Czego potrzebuję, aby się zmienić, ponieważ moje ciało się zmienia i muszę się upewnić, że jestem w odpowiednim zdrowiu, aby to ciało mogło zabrać mnie wszędzie, gdzie chcę wybrać się. Częścią tego jest macierzyństwo, częścią tego jest kręcenie kolejnych filmów akcji, częścią tego jest bycie kimś, kto opowiada się za zdrowiem – nie tylko fizycznym, ale także umysłem, ciałem i duchem.

Nie jest niespodzianką, że wraz z wiekiem staje się coraz bardziej widoczne, że Twoje ciało się zmienia. Czujesz więcej bólu, czujesz różnicę, jeśli śpisz sześć godzin w porównaniu z ośmioma. Te rzeczy są o wiele bardziej na twoim radarze.

Wtedy zaczynasz zdawać sobie sprawę, że nie jesteś niepokonany i musisz nauczyć się, jak leczyć swoje ciało, ponieważ to jedno ciało będziesz mieć tylko na resztę swojego życia. I to wszystko, nawet jeśli chodzi o pielęgnację skóry, ponieważ do końca życia masz tylko jedną twarz. Wszystkie te rzeczy są ważne”.

Dbanie o siebie wydaje się być dużą częścią Twojego codziennego życia, zwłaszcza częścią, którą udostępniasz w mediach społecznościowych. Jak zmieniło się to dla ciebie przez ostatni rok?

„Zacząłem się zmieniać, kiedy skończyłem 35 lat. Wtedy pomyślałem: „Mam wybór, w którą stronę chcę, żeby to poszło”. Pamiętałem o treningu i uczyniłem z niego część mojego życia. Włączam się i wyłączam i mam sezony, ale podczas pandemii najważniejszą rzeczą, z którą zacząłem się zmagać, było moje zdrowie psychiczne. Naprawdę wziąłem ten czas dla siebie i zapytałem: „Co tu jest pod maską?”.

Zacząłem chodzić na terapię i zdałem sobie sprawę, że wiele rzeczy, przez które przechodziłem, gdy byłem młodszy – głównie jako nastolatek dorastający w tej branży i pewne rzeczy, które miały miejsce w domu – powodują pewne zachowania, a te zachowania odzwierciedlają to, jak my przyjmujemy dbać o siebie i całą masę innych rzeczy, nawet teraz.

Miniony rok otworzył nam wiele oczu na bycie bardziej świadomym i myślenie o tym, czego chcemy od życia, jaki jest nasz cel i dlaczego tu jesteśmy. Przyglądałem się dobrze, jak mogę wdrożyć rzeczy, które pomogą mi w pełni wykorzystać mój potencjał, a częściowo zdecydowałem się nie pić więcej wina — kiedyś uwielbiałem mieć wino przed telewizorem w nocy!

Teraz lubię moje zielone soki, lubię ćwiczyć, a poza tym poświęcam czas na modlitwę, medytację, czytanie Biblii i bycie świadomym. Robię też lepszą robotę, mówiąc, w co chcę włożyć swoją energię i wysiłek – nie zawsze muszę być zajęty. Kiedyś myślałem, że coś tracę, jeśli nie mam zajęcia, ale teraz o wiele bardziej doceniam odpoczynek i spokój. Szczerze mówiąc, to i konsekwentna terapia zmieniły życie. Doceniam to, jak daleko zaszedłem i cieszę się, że mogę patrzeć na to, dokąd zmierzam, jednocześnie będąc w teraźniejszości”.

Brzmi to jak mocny moment refleksji. Jaką radę powiedziałbyś swojemu młodszemu ja?

„Powiedziałbym sobie: 'Jesteś wyjątkowy. Na świecie nie ma nikogo takiego jak ty. Możemy to zrobić, możemy to zrobić, możemy to zrobić. Kochaj wszystko, kim jesteś, obejmuj to, kim jesteś, bądź uczciwy i autentyczny bez przepraszania.

Wiedz też, że nie jesteś dla wszystkich i to jest w porządku. W ten sposób dowiadujesz się, kim jest twoje plemię — ludzie, których życia masz dotknąć, ci, którzy mają dotknąć twojego życia.

Chciałbym też powiedzieć sobie, że to nie wszystko jest takie poważne. Pod koniec dnia życie będzie się toczyć dalej, a ty po prostu musisz skupić się na celu i na tym, jak wykorzystujesz talenty, które Bóg ci dał, aby kroczyć z celem. I bądź obecny, ponieważ nie chodzi o cel, ale o doświadczenie”.

Doceniam to, jak daleko zaszedłem i jestem podekscytowany, patrząc na to, dokąd zmierzam, będąc jednocześnie w teraźniejszości.

Czego nie możesz się doczekać?

„Jestem naprawdę podekscytowany, że wkrótce założę rodzinę. Ale teraz, jeśli chodzi o karierę, jestem podekscytowany, że świat to obejrzy Harlem. Uwielbiam tę postać Camille, którą gram. Jest taka dziwaczna i niekonwencjonalna, i to jest dokładnie moja marka komediowa. Właśnie powiedziałem niedawno, że chcę zrobić więcej komedii w stylu Lucille Ball, fizycznych rzeczy. Każdy rodzaj komedii jest wyjątkowy, ale mój jest zdecydowanie dziwaczny, a ja mogę to zrobić z tą postacią. Staję się też wrażliwa i mądra, wrażliwa i silna, więc jest to cała masa różnych rzeczy w jednym.

Potem, w przyszłym roku, mam film z Netflixa z Jamiem Foxxem, Snoop Doggiem i Davem Franco. Zamierzam też zrobić Sundance z krótkim filmem. Jest to część inicjatywy o nazwie Women Write Now, która daje kolorowym kobietom wszelkiego rodzaju możliwości przesyłania scenariuszy — to naprawdę inspirujące.

Sześć lat temu odmówiłem modlitwę i zasadniczo powiedziałem: „Naprawdę chcę być superbohaterem i przebywać w tej przestrzeni”. To był początek mojej przygody z ćwiczeniami. zrobiłem pierwszy Shazamie! w 2019 roku i wracamy z kolejną odsłoną i to dla mnie taka fajna postać.

To fajne, bo kończę 40 lat, kiedy gram superbohatera i jestem w najlepszej formie w moim życiu. To spokojne miejsce, w którym można przebywać — duchowo, emocjonalnie, fizycznie. To po prostu wspaniały czas w życiu. Jestem podekscytowany, że mogę dostroić się do tego filmu i wiedzieć, że kiedy go oglądam, mogę powiedzieć: „Tak, zrobiłem to, gdy miałem 40 lat! A ja kopałem tyłki w całym mieście”.


Fotografia: DeWayne Rogers; Makijaż: Jorge Monroy; Stylizacja: Jeremy Haynes

.Źródło strony

Ostatnie Posty