- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessMożesz teraz przetwarzać produkty kosmetyczne w Nordstrom Rack
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Możesz teraz przetwarzać produkty kosmetyczne w Nordstrom Rack


Jeśli śledzisz redaktorów zajmujących się urodą lub wpływowych osób zajmujących się pielęgnacją skóry, wiesz, że znakiem świetnego produktu jest używanie go do ostatniej kropli. Jeśli zbierzesz dużo pustych rzeczy, możesz stworzyć dużo śmieci. Na szczęście firma Nordstrom stworzyła BEAUTYCYCLE w 2020 roku. Teraz firma jeszcze bardziej ułatwia recykling pustych produktów kosmetycznych poprzez rozszerzenie BEAUTYCYCLE na lokalizacje Nordstrom Rack.

Program odbioru i recyklingu kosmetyków akceptuje wszystkie opakowania kosmetyków, niezależnie od miejsca ich zakupu. Dodanie wszystkich stojaków Nordstrom zwiększy ponad dwukrotnie liczbę miejsc zrzutów BEAUTYCYCLE.

Według oświadczenia Nordstrom, sam przemysł kosmetyczny produkuje ponad 120 miliardów opakowań z tworzyw sztucznych, ale mniej niż dziewięć procent jest poddawanych recyklingowi. Firma zamierza odebrać 100 ton opakowań do recyklingu do 2025 roku.

Nordstrom angażuje się nie tylko w zrównoważony rozwój, jeśli chodzi o recykling, ale także w odniesieniu do opakowań i składników. Firma posiada wybór produktów spełniające standardy zrównoważonego rozwoju — dzięki czemu możesz robić zakupy bez poczucia winy.Źródło strony

Ostatnie Posty