- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyMyriam Fares, Maya Diab i Donia Batma konkurują o tradycyjny wygląd estetyczny
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Myriam Fares, Maya Diab i Donia Batma konkurują o tradycyjny wygląd estetyczny

Myriam Fares zaprezentowała publiczności swoje najnowsze liryczne klipy z zestawem estetycznych stylizacji inspirowanych dziedzictwem Amazigh, które opiera się na mocnym makijażu i egzotycznych dodatkach do włosów, ponieważ tradycyjny styl zdaje się przemawiać do gwiazd.Wyobraźcie sobie je w tym stylu.

Myriam Fares o tradycyjnym berberyjskim wyglądzie

Libańska gwiazda, Myriam Fares, przyciągnęła uwagę zestawem spojrzeń w swoim nowym wideoklipie w marokańskim dialekcie, zatytułowanym „Maalesh”.Jej długie włosy były rozpuszczone.

Zbiegło się to z premierą wyzwania Myriam Fares, aby wyglądać w tym stylu z akcesoriami, które kobiety mają w swoim domu.

Maya Diab ze złotym wyglądem dziedzictwa

Gwiazda Libanu, Maya Diab, pojawiła się wcześniej krótko temu w klipie wideo zatytułowanym „Witamy” i przyjęła kilka różnych i uderzających spojrzeń, w tym jej wygląd w charakterystycznym stylu dziedzictwa poprzez zastosowanie akcesoriów do włosów w złotym kolorze, które pojawiły się w stylu kapelusza zakrywającego całą skórę głowy wiszącymi łańcuszkami, a Maya przyjęła w tym stylu swój ulubiony makijaż z brązu.

Donia Batma w tradycyjnym nowym wyglądzie

Marokańska artystka Donia Batma zrobiła jakiś czas temu sesję zdjęciową, podczas której zaskoczyła publiczność swoim wyglądem w tradycyjnym stylu ze złotym zębem, a rysami oparła się na tatuażach w okolicy podbródka i czoła, a także używała włosów farbowanych które nałożyła na swoje prawdziwe włosy i wyszła w formie podwójnego warkocza ozdobionego dodatkami na końcu włosów, Skoordynowała to z mocnym makijażem ust i eyelinerem z czarnym eyelinerem z trendem piegów na skóra.

Donia Batma zaznaczyła w swoim komentarzu, że jej wygląd inspirowany jest marokańskim dziedzictwem i tradycjami.

Zobacz, jak Myriam Fares, Donia Batma i Maya Diab w tradycyjnym stylu, a który wygląd najbardziej Ci się podobał?

Załączone zdjęcia gwiazd pochodzą z ich kont na Instagramie.

.

Ostatnie Posty