- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażNadchodzi linia produktów do pielęgnacji skóry Kim Kardashian
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Nadchodzi linia produktów do pielęgnacji skóry Kim Kardashian


Z trzema mega markami pod pasem, Kim Kardashian jest wybitnym seryjnym przedsiębiorcą. Jednak 41-latka jest głodna więcej, a globalny konglomerat kosmetyczny Coty podsyca jej pragnienie tworzenia.

W czerwcu 2020 r. Coty nabyło 20 procent udziałów w KKW Beauty firmy Kardashian za 200 milionów dolarów. Ale według Biznes mody, mega producent idzie na całość w kolejnym kontrakcie z Kardashian, ponieważ wspólnie zakładają linię produktów do pielęgnacji skóry. Wprowadzona na rynek wiosną tego roku, w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca, linia została uruchomiona od momentu przejęcia przez markę KKW Beauty w 2020 roku.

W sierpniu 2021 r. Kardashian zrobiła sobie przerwę w KKW Beauty i na Instagramie ogłosiła, że ​​przygotowuje się do ponownego uruchomienia. Do dziś marka jest wciąż w budowie. „Pracujemy nad nową, bardziej nowoczesną, podwyższoną i zrównoważoną marką i obsługą klienta – tak, jak zawsze wyobrażała sobie Kim” – mówi post na Instagramie na koncie KKW Beauty.

Za Biznes mody, ta nadchodząca linia do pielęgnacji skóry jest pierwszym elementem nowej i ulepszonej marki, którą przedstawia para. Dyrektor naczelny Coty, Sue Y. Nabi, mówi, że kosmetyki kolorowe na razie nie pojawią się ponownie. „Koncentrujemy się na pielęgnacji skóry” – mówi Nabi w wywiadzie dla publikacji. „Naprawdę chcieliśmy stworzyć coś przełomowego i najwyższej klasy pod względem jakości i składników. Dlatego koncentrujemy się na tym, aby odnieść ogromny sukces, a później zobaczymy inne kategorie”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty