- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNadine Al-Rassi w nowym wyglądzie, efektowne pożegnanie włosów z rokiem 2021
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Nadine Al-Rassi w nowym wyglądzie, efektowne pożegnanie włosów z rokiem 2021

Nadine Al-Rassi postanowiła pożegnać rok 2021 z nowym wyglądem uderzających włosów i opublikowała, za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, klip wideo i zdjęcie swojego nowego wyglądu włosów, które zrobił libański stylista Tony El-Mandalek opieką, a ona zaadaptowała historię długich włosów wstawionych z kręconymi kępkami do grzywki New Look, więc śledzili z nami szczegóły jej wyglądu.

Nowy wygląd włosów Nadine Al Rassi

Libańska gwiazda, Nadine Al-Rassi, przyciągnęła uwagę swoim pojawieniem się na Instagramie po okresie nieobecności na widowni, więc udostępniła swoim obserwatorom wideoklip, w którym pojawiła się z wnętrza salonu fryzjera Tony’ego El-Mandalka, który zaadoptował jej historię z długimi włosami z kręconymi lokami, stosując niespodziankę, która spadła i zakryła jej czoło, aby Nadine Al-Rassi wyglądała atrakcyjnie i odnowiona kobieco.

Nadine Al Rassi również wybrała uderzający kolor włosów z falistym rozświetlaczem między ciemnym brązem a jasnymi kępkami, nowoczesny i atrakcyjny kolor, który pasuje do jej karnacji i pięknych rysów.

Publiczność wchodziła w interakcję z wyglądem Nadine Al-Rassi, flirtując z jej urodą i pięknem jej długich i gęstych włosów, zwłaszcza z nową historią z grzywką, która dodała jej rysów odnowienia.

Poprzednie stylizacje Nadine El Rassi

Nadine Al-Rassi uważana jest za jedną z najpiękniejszych libańskich gwiazd, która ma uderzające rysy twarzy, kolorowe oczy i długie włosy.Często wybiera długie fryzury o delikatnym i eleganckim wyglądzie oraz preferuje kolory włosów z gradacją brązu i blondu.

Obejrzyj zdjęcia i filmy z nowego wyglądu Nadine Al Rassi w 2021 r. i co sądzisz o jej wyglądzie?

Załączone zdjęcia pochodzą z konta na Instagramie Nadine El Rassi i fryzjera Tony’ego Mendelka.

.

Ostatnie Posty