- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajbardziej znane fryzury przyjęte przez arabskie gwiazdy w 2021 r.
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najbardziej znane fryzury przyjęte przez arabskie gwiazdy w 2021 r.

Najwybitniejsze fryzury przyjęte przez arabskie gwiazdy w 2021 roku Przyjrzyjmy się im, bo ten rok dobiega końca i przyjrzyjmy się trendom fryzur, które były popularne wśród gwiazd i przyciągały ich spojrzenia. 2021.

Fryzury Carrie

Fryzury Curry przyciągnęły gwiazdy w roku 2021 i widzieliśmy, jak wiele z nich przyjęło ten wygląd z różnymi i nowoczesnymi modelami, w tym gwiazdą Menną Fadali, która wybrała krótką, gradientową fryzurę curry z nowym i jasnym kolorem włosów.

Menna Fadali
Menna Fadali z fryzurą curry – zdjęcie z jej konta na Instagramie

Syryjska artystka Dima Kandalaft również pojawiła się w tym roku z fryzurami curry bez grzywki, a dołączyła do niej artystka Mai Nour Al-Sharif, która zaskoczyła publiczność, porzucając swoje średniej długości włosy i wybierając bardziej nowoczesny wygląd. kilka miesięcy temu pojawiła się w klipie wideo opublikowanym przez fryzjera Karima Zenati na jego koncie na Instagramie i zrecenzowała swoją nową fryzurę, w której według komentarzy obserwatorów była podobna do swojej mamy, gwiazdy Bossi.

Libańska gwiazda Maya Diab również dokonała przeglądu swoich fryzur curry na ten rok z prostymi lub kręconymi fryzurami, a Cyrine Abdel Nour również wybrała w ostatnich miesiącach 2021 roku, aby obciąć włosy na curry, a gwiazda Belqis Fathi dołączyła do niej, która porzuciła jej długie włosy na korzyść średniej długości curry.

Krótkie fryzury dla chłopców

Chłopięce fryzury W tym roku syryjska gwiazda Asala Nasri była wybitna, zwłaszcza po ogłoszeniu swojego rozwodu, a następnie małżeństwa z irackim poetą Faiqiem Hassanem. A także krótkie fryzury w tym roku zafascynowały kuwejcką aktorkę Fatimę Al-Safi.

Asala Nasri - Zdjęcie z jej konta na Instagramie
Asala Nasri – Zdjęcie z jej konta na Instagramie

Fryzury z grzywką z przodu

Wiele arabskich gwiazd, takich jak Aimah Sayah, Carmen Basibis, Balqis Fathi i Sirine Abdel Nour, zachowało długość swoich włosów, zmieniając grzywkę przednią, czy to poprzez krótkie, czy długie grzywki, gdzie grzywka była jednym z trendów w modzie na 2021 rok. .

Aimee Sayah - Zdjęcie z jej konta na Instagramie
Aimee Sayah – Zdjęcie z jej konta na Instagramie

Śledź zdjęcia, najbardziej znane fryzury gwiazd na rok 2021 i jak myślisz, kto wygrał najpiękniejszą fryzurę?

Załączone zdjęcia gwiazd pochodzą z ich oficjalnych kont na Instagramie.

.

Ostatnie Posty