- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajbardziej znane gwiazdy, które wybrały odważne farby do włosów… Najmłodsze są Samira...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najbardziej znane gwiazdy, które wybrały odważne farby do włosów… Najmłodsze są Samira Saeed i Asala

Samira Saeed i Asala Nasri w swoim najnowszym wyglądzie przewodziły przemówieniu publiczności swoimi różowymi włosami, ponieważ ten kolor jest bardzo odważny i został wcześniej zaadoptowany przez wiele znanych międzynarodowych gwiazd, takich jak Katy Perry i Doaliba. W ten sposób Samira i Asala dołączają do listy gwiazd, które wcześniej wybierały bardzo odważne kolory włosów, z dala od zwykłych ciemnych kolorów, takich jak czarny, brązowy lub blond, więc monitorujemy dla Ciebie najbardziej znane zdjęcia gwiazd o niezwykłych i odważnych kolorach włosów.

Różowe i fioletowe kolory włosów

Gwiazda, Asala Nasri, zaskoczyła publiczność swoim pojawieniem się w swoim nowym teledysku „Sultan Al Mahaba”, występując w więcej niż jednym odważnym kolorze włosów, w szczególności w platynowym różu z długą i prostą fryzurą. jej wygląd Barbie, biorąc pod uwagę, że ten kolor odzwierciedla zakres młodzieńczego ducha Asali, zwłaszcza po jej ślubie.

Samira Said i Asala z różowymi włosami
Samira Said i Asala z różowymi włosami

Wcześniej marokańska gwiazda Samira Said wybrała fuksja, różowy kolor włosów w swoim najnowszym występie na Instagramie, aby promować swoje najnowsze piosenki.

A do listy dołącza gwiazda Haifa Wehbe, która w swoim najnowszym teledysku „If You” wybrała odważny kolor, w którym pojawiła się w więcej niż jednym kolorze włosów, a jej różowe włosy były niezwykłe, ponieważ pasowały do ​​tekstu piosenki w którym opowiada również o „Barbie”, odważnym kolorze, który Hajfa przyjęła po raz pierwszy, pomimo jej wcześniejszego wyglądu z pomarańczowymi włosami.

Hajfa Wehbe z fioletowymi włosami
Hajfa Wehbe z fioletowymi włosami

Platynowofioletowe włosy były jednym z najodważniejszych wyborów omańskiej artystki Buthii Al Raisi w jednej z sesji zdjęciowych, które przeszła wcześniej, podczas której pojawiła się odważnie i nowocześnie.

Czerwone kolory włosów

Libańska artystka Cyrine Abdel Nour była również jedną z gwiazd, która zaskoczyła publiczność w ostatnim okresie, towarzysząc jej odważnym i innym kolorom włosów po raz pierwszy w jej artystycznej karierze.Wcześniej pojawiła się za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagramie z widok ciemnorudego koloru włosów w historii curry, który wcześniej przybrała zgodnie z wymogami swojej roli w serialu „Rola epoki”, który był pokazywany na platformie elektronicznej Shahid.

Cyrine Abdel Nour z rudymi włosami
Cyrine Abdel Nour z rudymi włosami

Córka Hajfy Wehbe, młoda Zainab Fayyad, poprowadziła również rozmowę pionierów mediów społecznościowych o zakresie zmian, jakie dokonała w swoim wyglądzie, zwłaszcza jeśli chodzi o zmianę koloru włosów w poprzednim okresie i przyjęcie rudych włosów kolor, w którym wyglądała podobnie do swojej matki Hajfy.

Zauważyliśmy Cię na zdjęciach, jak wygląda gwiazda z odważnymi i nietypowymi kolorami włosów, zobacz zdjęcia i jak myślisz, kto wyglądał najpiękniej?

Załączone zdjęcia pochodzą z relacji gwiazd wymienionych w raporcie.

.

Ostatnie Posty