- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryNajczęściej wyszukiwane narzędzie do pielęgnacji skóry może pomóc w pokonaniu zaskórników
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najczęściej wyszukiwane narzędzie do pielęgnacji skóry może pomóc w pokonaniu zaskórników


Domowa pielęgnacja skóry wykroczyła poza złuszczanie i maseczki pod oczy. Na rynku są dziesiątki nowych urządzeń — i starożytnych narzędzi, które znów zyskują na popularności — które pomagają zachować zdrową i promienną skórę. Według spostrzeżeń z Wezbranie wód że Śliwkowe Piękno udostępniony nam, rynek rośnie, średnio 1,4 miliona wyszukiwań miesięcznie akcesoriów do twarzy i urządzeń — ale w szczególności jedno narzędzie do pielęgnacji skóry jest najczęściej wyszukiwane: skrobaczka do twarzy.

Skrobak do twarzy, który przechodzi również przez szpatułkę do skóry, wykorzystuje fale ultradźwiękowe do penetracji skóry i promowania głębokiego złuszczania. Ten proces ma na celu zminimalizowanie zaskórników i innych skaz. Według statystyk Spate liczba wyszukiwań skrobaczek do twarzy wzrosła o 78,7 procent od zeszłego roku, przy średniej miesięcznej liczbie wyszukiwań 76,2 tys. DERMAFLASH DERMAPORE Ultradźwiękowy ekstraktor porów i zaparzacz serum (99 USD), który działa dwukrotnie, aby oczyścić pory i utrzymać jak najlepsze działanie serum.

Drugą po szpatułce do skóry był kamień gua sha. Ta tradycyjna praktyka medycyny chińskiej wykorzystuje płaski kawałek jadeitu lub różowego kwarcu, aby poprawić elastyczność skóry i krążenie, aby uzyskać promienną, bardziej wyrzeźbioną skórę.

Po nim następuje gua sha walec lodowy. W ostatnim roku liczba wyszukiwań wałka lodowego wzrosła o 70,6 procent. Wałek lodowy wykorzystuje krioterapię, aby poprawić krążenie, łagodzić obrzęki i podrażnienia oraz napinać skórę. Te trzy popularne akcesoria do twarzy idealnie nadają się do przechowywania w przyborniku do pielęgnacji skóry.Źródło strony

Ostatnie Posty