- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryNajczęściej wyszukiwane pytania dotyczące pielęgnacji skóry w 2021 r.
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najczęściej wyszukiwane pytania dotyczące pielęgnacji skóry w 2021 r.


Z 2021 prawie na lusterku, dobrze jest zastanowić się nad tym, co zostawiamy za sobą, gdy przestawiamy nasze kalendarze na nowy rok. Dane Roku w wyszukiwarce Google zapewniają wgląd w to, co bilionów ludzi myślało w ciągu ostatnich 365 dni, w tym najczęściej wyszukiwane pytania dotyczące pielęgnacji skóry.

Niektóre z największych wyszukiwań obejmowały ligi sportowe, sprawy sądowe, loterie, akcje i najczęściej komentowane programy Netflix. Jednak, gdy wszyscy zaczęli opuszczać swoje domy i coraz częściej zdejmować maski, pytania dotyczące pielęgnacji skóry również stały się gorącym tematem wyszukiwań.

Chociaż Google może otwierać tysiące witryn z odpowiedziami na Twoje pytania dotyczące urody, nie wszystkie z tych źródeł będą wspierane przez ekspertów. Pytanie numer jeden dotyczące urody: „Jakich produktów do pielęgnacji skóry nie można mieszać?” Na szczęście rozmawialiśmy z dermatologami o tym, które produkty nie mieszają się dobrze, a które faktycznie lepiej ze sobą współpracują.

Ludzie chętnie też chcieli dowiedzieć się więcej o poszczególnych składnikach. Niektóre z najczęściej wyszukiwanych składników to niacynamid, witamina C i beta-hydroksykwasy (BHA). Ogólnie rzecz biorąc, konsumenci chcieli również uzyskać więcej informacji na temat tego, jak kształtować swoją rutynę pielęgnacji skóry. „Jaki rozkaz założyć pielęgnację skóry?” oraz „Kiedy stosować olejek w codziennej pielęgnacji skóry?” były powszechnie przeszukiwane. (Znajdź te odpowiedzi tutaj.)

Retinol zawsze był gorącym tematem w pielęgnacji skóry, ale w tym roku odnotował wzrost popularności. Jednym z najczęściej wyszukiwanych pytań dotyczących pielęgnacji skóry było: „Jak dodać retinol do rutynowej pielęgnacji skóry?” Mamy wszystkie odpowiedzi, których potrzebujesz na temat retinolu, w tym przewodnik dla początkujących, techniki poprawiające działanie retinolu, czego unikać podczas używania retinolu, a nawet na który retinol przeklina Jennifer Garner.

Źródło strony

Ostatnie Posty