- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryNajlepsi dermatolodzy DC dzielą się, jak „starzeć się w miejscu”
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najlepsi dermatolodzy DC dzielą się, jak „starzeć się w miejscu”


Podczas gdy Twój wiek metrykalny będzie się zwiększał, możesz spowolnić zegar fizycznych oznak starzenia dzięki odpowiednim zabiegom kosmetycznym. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dermatolodzy z Waszyngtonu, Tina Alster, MD i jej współpracownik Neelam Khan, MD utrzymują swoich pacjentów młodo, nawet z upływem lat.

Profesjonalny serwis

Ich najważniejszą wskazówką dotyczącą starzenia się w miejscu jest wizyta u odpowiedniego lekarza. „W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, aby sprawdzić referencje dotyczące tego, dokąd się wybierasz i z kim się spotykasz w przypadku jakiegokolwiek leczenia twarzy i ciała” – mówi dr Khan. „Mamy bardzo wysokie standardy, jeśli chodzi o kwalifikacje wszystkich osób pracujących w naszym biurze. Po stronie pacjenta bardzo ważne jest, aby być wykształconym w zakresie ogromnych różnic w wiedzy specjalistycznej między gabinetami lekarskimi a medi-spa”.

Dr Alster dodaje, że konieczna jest wizyta u lekarza, który oferuje szeroką gamę opcji leczenia. „To, co wyróżnia naszą praktykę, to fakt, że możemy sobie pozwolić na wybredność. Nie mamy kilku laserów i zabiegów wstrzykiwania — mamy całe dziewięć jardów. Posiadanie takiej gamy zabiegów pozwala nam dostosować i wybrać to, co jest najlepsze dla każdej osoby. Wiele razy pacjenci myślą, że wiedzą, czego chcą, ale dobry lekarz powinien być w stanie poprowadzić ich do idealnego leczenia”.

Wybierz objazd

Dr Alster przekierowuje pacjentów do właściwego leczenia, gdy przychodzą do jej gabinetu. „Starzenie się w miejscu wymaga połączenia wielu procedur, dlatego ważne jest pójście do gabinetu, który oferuje indywidualne i wyselekcjonowane zabiegi dla każdej osoby. Pacjenci często nie zdają sobie sprawy, że dostępnych jest dla nich wiele różnych zabiegów lub że można je łączyć tego samego dnia.” Aby poprowadzić pacjenta w najlepszym kierunku, dr Khan pyta swoich pacjentów, czy może ocenić ich twarze i stworzyć długoterminowy, kompleksowy plan odmładzania, unikalny dla nich. „Pacjenci chętnie otrzymują nasze profesjonalne wskazówki dotyczące różnych opcji tego, co mogą zrobić, aby z wdziękiem się starzeć”.

Idealne połączenie

„Ponieważ jesteśmy centrum laserowym, wszyscy zakładają, że to wszystko, co robimy, ale to dalekie od prawdy”, mówi dr Alster. „Połowa naszych codziennych zabiegów obejmuje iniekcje kosmetyczne, takie jak wypełniacze i neurotoksyny, i rutynowo wykonujemy zabiegi łączone laserami i innymi urządzeniami. W typowy dzień często wykonuję wiele zabiegów u jednego pacjenta podczas jednego siedzenia, od wstrzyknięć i zabiegów laserowych po zabiegi poprawiania włosów i modelowanie sylwetki.”

Dr Khan mówi, że pielęgnacja skóry jest również ważną częścią mieszanki. „Dokonujemy przeglądu wszystkich produktów codziennego użytku, z których korzystają pacjenci, i przeprojektowujemy ich schemat, aby połączyć ich obecne produkty z innymi, które lepiej przyniosą korzyści ich konkretnym problemom. Mamy multimodalne podejście do pielęgnacji skóry i zalecamy indywidualny plan dla każdego pacjenta.”

Cuda natury

Dr Alster wyjaśnia, że ​​jej pacjenci lubią błądzić po naturalnej stronie, ponieważ wielu z nich pracuje w polityce lub w telewizji. „Nasi pacjenci często przychodzą do gabinetu od trzech do czterech razy w roku, a wielu z nich otrzymuje wszystkie zabiegi na raz, dzięki czemu nie muszą brać urlopu w celu powrotu do zdrowia. A gdy są zajęci poza naszym biurem, zapewniamy, że w domu wykonują intensywną pielęgnację skóry, aby poprawić ich wyniki”.

Wzmocnienie włosów

„Obserwujemy również coraz więcej pacjentów zgłaszających się z dolegliwościami związanymi z przerzedzaniem włosów” – mówi dr Khan. „Podobnie jak nasza skóra, nasze włosy zmieniają się przez dziesięciolecia i dla niektórych to normalne. Jeśli pacjentom przeszkadza przyspieszone przerzedzanie lub wypadanie włosów, możemy pomóc w ustaleniu przyczyny i przedstawić najlepsze zalecenia dotyczące poprawy. Chociaż ważne jest ustalenie realistycznych oczekiwań, istnieje wiele nowych i ekscytujących terapii, które pozwalają na pełniejszą, zdrowszą linię włosów, w tym zastrzyki z osocza bogatopłytkowego (PRP), specjalistyczne leki miejscowe i doustne oraz terapie światłem.”

Estetyka

„Nasze podejście jest szczególnie dopasowane do naszej bazy w Waszyngtonie, gdzie pacjenci często pragną naturalnego wyglądu” – mówi dr Alster. „Praca kosmetyczna, którą wykonujemy, polega na wywołaniu zauważalnej, ale subtelnej poprawy. Pacjenci nadal wyglądają jak oni sami, tylko odświeżeni. To jest ostateczny cel każdego, a my uwielbiamy prowadzić naszych pacjentów do miejsca, w którym czują się i wyglądają najlepiej za każdym razem, gdy patrzą w lustro”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty