- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzPoliczkiNajlepsza wizażystka gwiazd dzieli się swoim pierwszym doświadczeniem z wypełniaczem policzków
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najlepsza wizażystka gwiazd dzieli się swoim pierwszym doświadczeniem z wypełniaczem policzków


Znana wizażystka i mama trójki dzieci Jamie Greenberg— do jej klientów należą Kaley Cuoco, Chelsea Handler, Kristen Stewart i inni — otwarcie sprzeciwiała się wypełniaczom do twarzy, dopóki pandemia nie zaowocowała większą ilością czasu w domu, co doprowadziło do poświęcenia więcej czasu na patrzenie w lustro i więcej czasu na zbadanie możliwości poprawy jej policzka kontur, który wykraczał poza to, co mógł zaoferować makijaż. Tutaj dzieli się swoją historią.

„Ostatnie dwa lata zmieniły życie dla wszystkich — mam troje dzieci i jesteśmy w domu od dwóch lat — i wszystko zaczyna wracać do porządku, a ze swoją garderobą możesz zrobić tylko tyle, Sprawi, że poczujesz się lepiej. Jest tylko tyle kolczyków, które możesz kupić. Codziennie patrzyłam na siebie w lustrze i pewnego dnia pomyślałam: „Czuję, że potrzebuję czegoś nowego”. Zacząłem więc prowadzić badania i nie wiedziałem, dokąd zaprowadzi mnie ścieżka.”

Dla mnie moje policzki były pierwszą rzeczą, która „opadła” i to po prostu sprowadza całą twarz i zmienia jej strukturę. Ale zawsze tak oceniałem wypełniacz i słyszałem wiele złych rzeczy. Robiłam też makijaż na twarzach niektórych ludzi, którzy go mieli i nie był dobry – wydawał się obcy – więc pomyślałem: „Nigdy, przenigdy”. Byłem tak nieugięty. Jesienią zacząłem się tym bardziej zajmować i zobaczyłem nowy produkt o nazwie Restylane Contour, który jest przeznaczony tylko do policzków. Skontaktowałem się z Restylane ekipa i przysłali mi informacje i zdjęcia i zaczęliśmy rozmawiać. Najważniejszą rzeczą dla mnie było to, że moja twarz nadal się porusza, a oni powiedzieli mi, że mają tę technologię XpresHAN, która zapewni, że będę wyglądać normalnie, a moja twarz będzie działać jak normalna twarz. Wyglądało na to, że jestem zainteresowany.

Poszedłem do miejsca o nazwie Skin by Lovely w LA i kiedy tam dotarłem, byłem tak zdenerwowany, że pociły mi się dłonie — czułem się jak dziecko robiące coś, czego nie pochwaliliby rodzice. Zadawałem te wszystkie pytania jak dziennikarz śledczy – czy to będzie boleć, czy siniak, itp. – a asystentka lekarza Brittany była taka urocza i uspokajająca. Powiedziała mi, że najpierw zrobi jedną stronę, żebym mógł zobaczyć różnicę i zobaczyć, czy mi się podoba. Tak bardzo się bałam, ale na pewno nie bolało to tak bardzo, jak myślałam. Zrobiłem to też bez drętwienia, chociaż powiedziała, że ​​mogę to mieć, jeśli będę tego potrzebować.

Zobaczyłem pierwszą stronę w lustrze, a wypełniacz właśnie ożywił moją twarz – byłem bardzo podekscytowany, więc zrobiliśmy drugą stronę. Dali mi okład z lodem i powiedzieli, że mogę brać środki przeciwzapalne, jeśli potrzebuję, ale nie zrobiłem tego. Jednak lód był przyjemny. Miałem mały ślad w miejscu wprowadzenia kaniuli, ale chyba nie jestem siniakiem, bo w ogóle nie zrobiłem siniaka. Najwyraźniej kaniula nie boli tak bardzo jak igła. Później ludzie mówili: „Dobrze wyglądasz, czy rozjaśniłeś włosy?”. A ja mówię „Nie” (śmiech). To takie subtelne, ale zrobiło tak wielką różnicę.

Jak na ironię, będąc wizażystką, noszę teraz o wiele mniej makijażu. Po raz pierwszy w karierze poszłam do pracy bez makijażu. Kiedy budzę się rano, wydaje mi się, że wyglądam na o wiele bardziej wypoczętą – jak dobrze funkcjonujący człowiek – i wcale nie muszę konturować. Po prostu nakładam trochę tuszu do rzęs, wypełniam brwi, może maluję usta i idę. Po prostu pozwalam mojej twarzy oddychać, a ta nowa definicja sprawia, że ​​cała moja twarz się rozjaśnia. Zauważyłem również, że moja tekstura skóry również zmieniła się w tym obszarze i czuję to do dziś. Nie wiem, czy to kwas hialuronowy, czy dlatego, że moja skóra jest pełniejsza, ale jest zmiana tekstury i wydaje mi się, że makijaż jest łatwiejszy.

Teraz jestem w punkcie, w którym to było jak narkotyk przejściowy. Nie wyglądam na zmarzniętą, nie wyglądam na spuchniętą i dziwną, i nie wiem, dlaczego byłam taka osądzona. Po prostu mam teraz taką lepszą definicję – wyglądam jak ja sprzed siedmiu lat. Wciąż jest tak wiele tabu z tymi rzeczami i wcześniej byłem temu przeciwny, ale teraz, kiedy zanurzyłem palec u nogi w stawie i zobaczyłem, jakie mogę mieć doświadczenie, jestem otwarty na próbowanie innych rzeczy. Jestem po czterdziestce i mam inne rzeczy, które mogę poprawić. Rób to, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze. Rób to, co sprawia, że ​​działasz z większą częstotliwością. To uczyniło mnie szczęśliwszą osobą. Jestem w pełni konwertytą i będę krzyczeć ze szczytów gór.

I dla wszystkich innych mam, zawsze będziesz zajęta i robieniem czegoś. Jeśli nie zadbasz o siebie, dogoni cię to i pogorszy wszystko, co próbujesz osiągnąć. To nie jest narcystyczne. Dbaj o siebie, a wszyscy inni odczują z tego korzyści. Zrób swoje badania i nie bój się. Jeśli możesz uzyskać trochę pomocy w dobrym wyglądzie i dobrym samopoczuciu, chcę, żebyś wiedział, że to w porządku”.

Źródło strony

Ostatnie Posty