- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajlepsze fryzury i makijaż Nisreen Tafesh podczas żniw 2021 r.
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najlepsze fryzury i makijaż Nisreen Tafesh podczas żniw 2021 r.

Najlepsze fryzury i makijaż dla Nisreen Tafesh w żniwach 2021 r. Gwiazda Nisreen Tafesh znalazła się w centrum uwagi w 2021 r. swoim najpiękniejszym wyglądem pod względem mody, fryzur i makijażu. Pojawiła się w odnowiony sposób dzięki swoim wyborom nowoczesności i delikatny estetyczny wygląd, który pasował do jej atrakcyjnej urody oraz fryzury na zbliżający się koniec 2021 roku.

Włosy Nisreen Tafesh wyglądają w 2021 roku

Gwiazda Nisreen Tafesh błyszczała w różnych stylizacjach eleganckimi i eleganckimi fryzurami, które towarzyszyły również nowoczesnym akcentom, i niezwykłe było, że zmieniła kolor włosów między ciemnobrązowymi stopniami na początku roku, a następnie jasnobrązowymi w ostatnich tygodniach , zachowując długość jej atrakcyjnych i gęstych włosów.

Towarzyszyła swojej ulubionej fryzurze na różne sposoby, czyli długiej falistej fryzury, która wychodzi albo z boku, albo ze środkową częścią z przodu włosów, a także adoptowała dodatki do włosów, zwłaszcza w strojach kaftanów. Nisreen nosiła też najpiękniejsze fryzury z długich warkoczy w kucyku, które zdradzały rysy jej atrakcyjnie wypolerowanej twarzy.Zaadaptowała też nowoczesne fryzury na pół, co widać na załączonych zdjęciach.

Makijaż Nisreen Tafesh wygląda w 2021 roku

Nisreen Tafesh wyróżnia się pięknem swoich miękkich rysów i spójnych rysów twarzy, a w tym roku przyjęła efektowne rysunki do makijażu z zastosowaniem przydymionych ziemistych kolorów na oczach oraz rysunki czarnego eyelinera narysowane w stylu kocich oczu. Czasami polegała na narysowaniu górnych powiek tylko wydłużonym eyelinerem, a czasami pojawiała się z całym okiem rysując eyelinerem, który oprawił jej oczy w kształt migdałów. Wybrała także kilka razy jasne odcienie różu lub brązu, wybierając kolor ust między nude, a często różowym, aby większość jej wyglądu wyglądała miękko i promiennie.

Zebraliśmy dla Ciebie na zdjęciach najwybitniejsze estetyki Nisreen Tafesh w roku 2021, które najbardziej Ci się podobały.

Załączone zdjęcia Nisreen Tafesh z jej oficjalnego konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty