- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessNajlepsze narzędzia do ćwiczenia drenażu limfatycznego w domu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najlepsze narzędzia do ćwiczenia drenażu limfatycznego w domu


Drenaż limfatyczny wspomaga łagodzenie stresu, zmniejsza obrzęki i nadmiar płynu, poprawia jakość skóry i nie tylko. Wszystkie te korzyści płynące z relaksującego masażu? Tak proszę. Chociaż masaże drenażu limfatycznego są oferowane przez profesjonalistów, możesz wykonywać je również w domu, za pomocą odpowiedniej suchej szczoteczki. Prawidłowo wykonany masaż limfatyczny wspomaga naturalny drenaż limfy. Jedną z najbardziej atrakcyjnych zalet spuszczania tego płynu jest to, że zmniejsza obrzęk, pozornie zmniejszając rozmiar. Aby zapewnić sobie najlepszy masaż drenażu limfatycznego w domu, będziesz potrzebować odpowiednich narzędzi.

1
/
9

De La Heart Narzędzie do masażu ciała (31 USD)

Unikalna konstrukcja tego drewnianego narzędzia pomaga uwolnić toksyny, poprawić krążenie i zmniejszyć widoczność cellulitu. Poczujesz się lepszą, lżejszą wersją siebie, gdy przyzwyczaisz się do używania tego narzędzia.

2
/
9

Sucha szczotka Esker (18 USD)

Ta estetyczna szczoteczka zapewnia krążenie i złuszcza naskórek, zapewniając jaśniejszy i jędrniejszy wygląd. Włosie, wykonane z drewna trawiastego, nie będzie szorstkie dla Twojej skóry, jak niektóre suche pędzle.

3
/
9

Roślinna szczotka do ciała OSEA (28 USD)

Spraw, aby martwa skóra zniknęła za pomocą tej szczotki do polerowania. Używanie tej szczoteczki przed lub po prysznicu pomoże Ci uzyskać zauważalnie gładszą skórę.

4
/
9

Zamiatacz aury Dzikich (35 USD)

Wzmocnij skórę, popraw krążenie i wpraw swój układ limfatyczny w ruch dzięki Aura Sweeper. Codzienne szczotkowanie może pomóc w zmniejszeniu wyglądu cellulitu poprzez zwiększenie przepływu krwi i qi w danym obszarze.

5
/
9

Goop G. Tox Ultimate Dry Brush (20 USD)

Aby uzyskać energetyzujące doznania, które również złuszczają skórę, wypróbuj ten suchy pędzel od Goop. Ten pędzelek pomoże odsłonić promienną, gładką skórę.

6
/
9

Kultura kąpieli Total Body Brush (25 USD)

Wpraw swój system limfatyczny w ruch dzięki tej szczotce Total Body Brush. Działając w celu usunięcia suchej skóry, pomoże również stymulować układ limfatyczny.

7
/
9

Szczotka do ciała Dr. Barbara Sturm (35 USD)

Zaprojektowana, aby pomóc zwiększyć krążenie i przepływ limfy, ta szczoteczka pomoże usunąć toksyny z organizmu. Body Brush działa również, aby otworzyć pory i zmniejszyć wygląd cellulitu.

8
/
9

Skandynawska sucha szczotka Bushbalm (21 USD)

Chociaż ma nieco inny wygląd niż inne suche pędzle, ma podobne zalety. Nordic Dry Brush sprawi, że Twoja skóra stanie się gładsza i doda jej blasku.

9
/
9

Pędzel do skóry z apteki organicznej (25 USD)

Możesz używać tej długiej szczoteczki z olejkami do ciała lub bez nich. Złuszcza i poprawia krążenie, zapewniając naturalny blask i z łatwością docierając do trudno dostępnych miejsc.Źródło strony

Ostatnie Posty