- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajlepsze naturalne mieszanki do zmiękczania kobiecych włosów bez użycia keratyny
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najlepsze naturalne mieszanki do zmiękczania kobiecych włosów bez użycia keratyny

Najlepsze naturalne mieszanki zmiękczające włosy bez użycia keratyny nadają włosom nawilżenie i miękkość. Miękkie włosy są pożądane przez wiele kobiet, ponieważ dają miękki i ekskluzywny wygląd z dala od włosów puszących się i suchych, więc oto najlepsze naturalne mieszanki do zmiękczania włosów bez użycia keratyny.

Najlepsze naturalne mieszanki do zmiękczania włosów bez użycia keratyny

  • mieszać miód i mleko
  • Mieszanka kokosowo-cytrynowa
  • mieszanka majonezowa

Najlepsze naturalne mieszanki do zmiękczania kobiecych włosów bez użycia keratyny

mieszać miód i mleko

Naturalna alternatywa dla keratyny Zawiera mieszankę miodu i mleka. Wymieszaj filiżankę mleka z łyżką białego miodu, a następnie rozprowadź na czystych włosach, dobrze masuj skórę głowy, a następnie pozostaw na 30 minut i umyj szamponem jak zwykle. Miód przyczynia się do zmiękczenia włosów i zmniejszenia ich loków, nawilża suche włosy i przywraca im blask. Mleczko zwiększa zdrowie i siłę włosów, dlatego mieszanie tych składników razem pomaga wygładzić puszące się włosy bez użycia keratyny.

Mieszanka kokosowo-cytrynowa

Naturalna alternatywa dla keratyny Zawiera mieszankę kokosową z sokiem z cytryny. Kokos pomaga zmiękczyć włosy i zachować ich połysk, a cytryna nadaje włosom połysk. aZmieszaj równe ilości mleka kokosowego i soku z cytryny w zależności od długości włosów, następnie pozostaw miksturę na 24 godziny w lodówce przed użyciem, a następnego dnia rozprowadź miksturę na umytych włosach od nasady aż po końce i pozostaw na na godzinę przed wzięciem prysznica, następnie umyj włosy zimną wodą i pustym szamponem z siarki i powtarzaj mieszankę raz w tygodniu, aby uspokoić i zmiękczyć włosy Bez użycia keratyny.

mieszanka majonezowa

Naturalna alternatywa dla keratyny Mieszanka zawiera majonez, który pomaga zmiękczyć i odżywić włosy. Majonez zawiera żółtko jaja i naturalne olejki, które nawilżają i zmiękczają włosy. Całkowicie zakryj włosy z majonezem i odstaw na 30 minut. Następnie spłucz włosy ciepłą wodą i umyj szamponem oraz odżywką i ciesz się miękkimi włosami bez użycia keratyny.

Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

Ostatnie Posty