- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajlepsze naturalne przepisy na włosy po hindusku
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najlepsze naturalne przepisy na włosy po hindusku

Najlepsze naturalne receptury na indyjskie włosy wyróżniają kobiece włosy swoją siłą i atrakcyjnością. Kobiety w Indiach polegają na wielu naturalnych recepturach, które pomagają poprawić ich włosy, ich teksturę i sposób, w jaki rosną, więc możesz zastosować indyjską metodę zmiany włosów i poprawy ich wyglądu. Oto najlepsze naturalne przepisy na włosy na sposób indyjski.

Najlepsze naturalne przepisy na włosy po hindusku

  • Przepis na olej kokosowy i olej rycynowy
  • Przepis na olejek arganowy i aloes
  • Przepis na nasiona kozieradki

Najlepsze naturalne przepisy na włosy po hindusku

Przepis na olej kokosowy i olej rycynowy

Indyjskie przepisy na włosy sprawiają, że włosy są długie i wyraziste. mieszać Olej kokosowy z olejem rycynowym to cudowna mieszanka, którą większość kobiet w Indiach stosuje, aby poprawić wygląd swoich włosów. Olejek rycynowy pomaga zagęścić włosy i chroni je przed rozdwajaniem. Olejek kokosowy wzmacnia cebulki i zmiękcza włosy. Do miski wlej pięć łyżek oleju rycynowego i pięć łyżek oleju kokosowego, ilość można zwiększać lub zmniejszać w zależności od długości włosów. Następnie wymieszaj je i nałóż miksturę na skórę głowy i włosy od nasady aż po końce. Następnie załóż plastikową czepek na włosy i umyj włosy po dwóch godzinach lub dłużej.

Przepis na olejek arganowy i aloes

Indyjskie przepisy na włosy pomagają zrobić włosy Mocny i zapobiega zrzucaniu. Olejek arganowy i aloes to jeden ze wspaniałych przepisów, które kobiety przyjmują w Indiach, ponieważ ta mieszanka działa na wiele problemów z włosami, takich jak obecność irytującego łupieżu. Leczenie łupieżu zmniejsza stan zapalny, a tym samym leczenie łupieżu pomaga zmniejszyć wypadanie włosów. Olejek arganowy świetnie sprawdza się w leczeniu tego typu problemów z włosami, a aloes pomaga przedłużyć włosy oraz chroni włosy i skórę głowy przed infekcjami i zaczerwienieniem skóry. Do miski wrzuć 5 łyżek oleju arganowego i 3 łyżki aloesu oprócz jednego jajka, następnie wymieszaj te trzy składniki i wmasuj tą mieszanką w skórę głowy i włosy, a następnie pozostaw maseczkę na dwie lub trzy godziny na włosach a następnie dobrze umyj w wodzie.

Przepis na nasiona kozieradki

Indyjskie receptury na włosy pomagają zwiększyć gęstość włosów i zapobiegają ich wypadaniu. Nasiona kozieradki to jeden z przepisów, które przyjmują kobiety, aby zapobiegać wypadaniu włosów i zwiększać ich gęstość. tak dobrze Namocz ćwierć szklanki nasion kozieradki w szklance wody na noc, a następnie wymieszaj nasiona mikserem elektrycznym, aby następnego dnia uzyskać gładką i jednorodną mieszankę. Następnie nałóż tę pastę na skórę głowy i włosy i pozostaw na 30 minut. Następnie umyj włosy łagodnym szamponem i powtarzaj ten przepis raz w tygodniu.

Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

Ostatnie Posty