- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażNajlepsze produkty do makijażu wprowadzone na rynek w kwietniu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najlepsze produkty do makijażu wprowadzone na rynek w kwietniu


Jeśli chodzi o premiery makijażu w tym miesiącu, widzimy duży trend rozświetlający skórę i nie jesteśmy z tego powodu zli.

1
/
5

Pai niemożliwy blask (39 USD)

Te rozświetlające krople do skóry, wypełnione nawilżającymi składnikami, które wzmacniają cerę za każdym razem, gdy dotykają skóry — są dostępne w trzech odcieniach — są idealne pod makijaż, zmieszane z podkładem lub wcierane w nagą skórę.

2
/
5

Westman Atelier x Goop Super Loaded Przyciemniający Rozświetlacz (75 USD)

Odżywczy rozświetlacz, który wygładza i nawilża, gdy łapie światło, Westman Atelier i Goop łączą się, aby wprowadzić na rynek ten ekskluzywny brzoskwiniowo-różowy odcień, Peau De Sante.

3
/
5

Beautyblender BOUNCE Magic Fit Creamy Bronzer & Highlighter Duo (32 USD)

Kremowy bronzer i rozświetlający rozświetlacz w jednym kompaktowym duecie, ten produkt sprawia, że ​​wyrywanie cery jest znacznie łatwiejsze (i bardziej promienne!).

4
/
5

Paleta do policzków One/Size 3D Blush Trio (36 USD)

Dzięki trzem zapierającym dech w piersiach fakturom i jasnym kolorom to monochromatyczne trio różu — występuje w sześciu różnych kombinacjach — przenosi Twój odważny wiosenny wygląd na wyższy poziom.

5
/
5

Bare Minerals GEN NUDE Bronzer (25 USD)

Ta pozbawiona talku hybryda z różem i bronzerem obiecuje nie tylko wyrzeźbione, podkreślone policzki, ale także blask słońca.Źródło strony

Ostatnie Posty