- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWłosySuche włosyNajlepsze produkty z kwasem hialuronowym do ożywienia zniszczonych włosów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najlepsze produkty z kwasem hialuronowym do ożywienia zniszczonych włosów


Kwas hialuronowy jest nie tylko nawilżającym, ujędrniającym skórę, ale także wspaniałym lubrykantem wiążącym wodę, który może pomóc w naprawie zniszczonych włosów. „Kwas hialuronowy jest cukrem, a nie białkiem, a większość produktów do naprawy zniszczonych włosów wykorzystuje aminokwasy i białka” – wyjaśnia Spokane, dermatolog z WA Wm. Philipa Werschlera, MD. „Kiedy kwas hialuronowy wiąże wodę na łodydze włosa, to w zasadzie tak, jakby włosy były mokre”.

Ponieważ coraz więcej marek do pielęgnacji włosów stosuje „skórowanie” włosów, kwas hialuronowy nadal jest modnym składnikiem przywracającym uszkodzone pasemka do życia.

1
/
6

Bumble and Bumble Hairdresser’s Invisible Oil Ultra Rich Shampoo (31 USD) nie pieni się ani nie pieni. Zamiast tego pokrywa pasemka mieszanką sześciu olejków i nawilżającego kwasu hialuronowego, aby nadać zniszczonym, słomianym włosom gładki, bujny wygląd.

2
/
6

Posługiwać się Lista Inkey Nawilżająca kuracja do włosów z kwasem hialuronowym (10 USD) raz lub dwa razy w tygodniu, aby dać mu zastrzyk odżywienia i bardzo potrzebnej TLC. Możesz nakładać go na suche lub mokre włosy, ale dla rezultatów użyj natychmiast po umyciu i pożegnaj puszące się i postrzępione końcówki.

3
/
6

Ulubiona gwiazda, dr Barbara Sturm, ma takie samo podejście do skóry głowy, jak do skóry. Z połączeniem ekstraktu z papai, ATP i alginu Serum do skóry głowy (35 USD), chodzi o to, aby zapewnić skórze głowy energię i nawilżenie.

4
/
6

Wykorzystując moc HA jako jednego z jego głównych składników, Maska łagodząca Curlsmith Hydro Creme (30 USD) tworzy idealnie odżywione środowisko, aby promować piękne, zdrowe, sprężyste loki bez groźby puszenia się.

5
/
6

Coco & Even Like a Virgin Miracle Hair Elixir (30 USD) to serum, olejek do włosów, wygładzacz i utrwalacz pasm dla bardziej miękkich, lśniących i bardziej błyszczących włosów.

6
/
6

Zwiększ objętość i grubość, jednocześnie odbudowując suche i zniszczone włosy za pomocą Grow Gorgeous Hair Density Serum, które zawiera HA (35 USD), kofeina i organiczny ekstrakt z kiełków grochu, aby wygładzić, nawilżyć i stymulować wzrost włosów u nasady.

.Źródło strony

Ostatnie Posty