- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessNajlepsze sekrety piękna Kelly Mi Li nie są tak konwencjonalne
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najlepsze sekrety piękna Kelly Mi Li nie są tak konwencjonalne


Jak Netflix Bling Imperium Gwiazda i przedsiębiorca, nadzwyczajna producentka Kelly Mi Li, opowiada o tym, co ją wyróżnia.

Jesteś częścią tak wielu ekscytujących projektów i pasji – co jest dla Ciebie teraz najważniejsze?

„Niedawno rozpocząłem nowy rozdział mojego życia i wprowadziłem się do domu w zeszłym roku! Przeprowadzam wiele remontów, aby zmienić to miejsce i sprawić, że będzie to dom, który mogę nazwać swoim. Całe to doświadczenie było również częścią mojej podróży do samopoznania. Pozwoliło mi to skupić się na budowaniu bezpiecznej przestrzeni, w której mogę nadal kochać siebie, skupiać się na dbaniu o siebie i po prostu być sobą. Jestem bardzo podekscytowany, widząc to miejsce, i nie mogę się doczekać, aby stworzyć tu przyszłe wspomnienia z przyjaciółmi i rodziną!”

Publikujesz w mediach społecznościowych informacje o ponownym połączeniu i odpoczynku. Jak wygląda dla Ciebie dbanie o siebie i dobre samopoczucie?

„Opieka nad sobą i dobre samopoczucie oznaczają dbanie o siebie zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Czasami ludzie tak bardzo skupiają się na jednym lub drugim, ale tak naprawdę chodzi o równowagę i znalezienie rutyny, która pozwala na jedno i drugie. Kilka czynności, które uwielbiam robić, to spacery z moim psem Sophią i spędzanie czasu na plaży. Dbanie o siebie może być nawet tak proste, jak znalezienie czasu na lunch z przyjaciółmi, zajęcia gimnastyczne lub oglądanie ulubionego programu telewizyjnego po długim dniu pracy!”

Zamieszczasz także wiadomości o samoakceptacji. Jaką radę chciałbyś udzielić swojemu młodszemu ja?

„Kiedy myślę o samoakceptacji, myślę o tym, jak ważne jest bezwarunkowe kochanie siebie i akceptowanie wszystkich swoich cech i wad. Odnalezienie piękna w tym, co nas wyróżnia, jest centrum samoakceptacji. Dorastając w azjatyckim gospodarstwie domowym, było bardzo duże oczekiwanie na perfekcję i potrzebę, aby moja mama była dumna. Skończyło się na tym, że zmagałem się z dużą presją, niezależnie od tego, czy chodziło o moją edukację, życie osobiste, czy pracę. Teraz, kiedy jestem starsza, radziłbym sobie, aby nie być dla siebie tak surowym. Ostatecznie myślę, że wszyscy pracujemy w toku i robimy co w naszej mocy, aby każdego dnia stawać się lepszymi”.

Jakie produkty i zabiegi upiększające teraz lubisz?

„Uwielbiam utrzymywać swoją skórę czystą i nawilżoną, zwłaszcza po długim dniu pracy. Niektóre z moich ulubionych produktów do pielęgnacji skóry pochodzą od Fenty Skin i True Botanicals. Do mycia i tonizowania twarzy używam Fenty Skin Total Cleanser i Fenty Skin Fat Water. Podążam za tym zestawem produktów True Botanicals. Uwielbiam ich serum aktywnej odporności Chebula, olejek Pure Radiance i krem ​​pod oczy Resurrection Radiance do nawilżania i utrzymywania promiennej skóry. Poza tym upewniam się, że piję wodę przez cały dzień i codziennie używam kremów przeciwsłonecznych, aby dbać o moją skórę!”

Czego fani byliby zaskoczeni, gdyby się o tobie dowiedzieli?

„Właściwie oglądam bardzo mało reality TV! Już w nim żyję, więc czasem raczej uciekam do fikcyjnego świata. Niektóre z moich ulubionych programów to Breaking Bad, Seks w wielkim mieścieoraz Ograniczyć entuzjazm”.

Źródło strony

Ostatnie Posty