- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryNajlepsze serum z witaminą C w Dermstore
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najlepsze serum z witaminą C w Dermstore


Jeśli istnieje jeden składnik pielęgnacyjny, który każdy powinien dodać do swojej rutyny, to jest nim witamina C, która zapewni Ci jasną i równomierną cerę.

Co zatem składa się na dobre serum z witaminą C? Davie, dermatolog z Florydy, Marianna Blyumin-Karasik, MD, ma kilka wskazówek, jak znaleźć to, co najlepsze z najlepszych w grze: „Najsilniejszą i najbardziej stabilną formą witaminy C jest kwas askorbinowy”, mówi, dodając, że środek rozjaśniający skórę jest najskuteczniejszy w stężeniu około 20 proc. „Im bardziej skoncentrowana jest witamina C, tym bardziej może obniżać pH skóry. Dlatego osoby z wrażliwą skórą powinny spróbować niższego stężenia lub stosować go bardziej stopniowo kilka razy w tygodniu”.

Dr Blyumin-Karasik zaleca stosowanie witaminy C rano, aby wykorzystać jej właściwości ochronne i naprawcze, a dla dodatkowego wzmocnienia kwas ferulowy i witamina E stanowią idealne połączenie.

Nie ma potrzeby podjadania dodatkowych pomarańczy, aby uzyskać dawkę witaminy C. Zamiast tego daj skórze zastrzyk, na jaki zasługuje, dzięki poniższym serum, z których wszystkie są dostępne w Dermstore i posiadają znak jakości.

1
/
6

SkinCeuticals CE Serum z kwasem ferulowym (166 USD)
Ogólna ocena na Dermstore: 4,76/5

Witamina C SkinCeuticals to cel dermatologów, a jej jednomyślna miłość sprowadza się do profilu składników i siły działania. „Oprócz 15-procentowego stężenia witaminy C, to serum zawiera dwa kluczowe składniki, które zwiększają moc przeciwutleniacza: witaminę E i kwas ferulowy” – mówi dr Blyumin-Karasik. Wystarczy kilka kropli tego zdobywcy nagrody, aby Twoja skóra była chroniona i nawilżona.

Dr Blyumin-Karasik regularnie poleca to medyczne serum swoim pacjentom, ponieważ pomaga ono usuwać ciemne plamy i przebarwienia oraz nadaje skórze nieodparty blask na całej powierzchni.

2
/
6

Obagi Medical Professional-C Serum 20% (137 USD)
Ogólna ocena na Dermstore: 4,75/5

To serum ma wysoce skuteczną formułę, która wnika w głąb skóry i chroni od wewnątrz. Dermatolog Jody Levine z Nowego Jorku twierdzi, że w stężeniu 20% to serum „pomaga przeciwdziałać uszkodzeniom oksydacyjnym i słonecznym, usuwać wczesne oznaki starzenia i poprawiać wygląd drobnych linii i zmarszczek na twarzy”. Napompowane ultra-nawilżającym kwasem hialuronowym serum sprawia, że ​​skóra właściwa jest miękka i nawilżona przez cały dzień.

3
/
6

Paula’s Choice C15 Super Booster (52 USD)
Ogólna ocena na Dermstore: 4,55/5

Luksusowa formuła w niższej cenie, witamina C Paula’s Choice zawiera wszystkie potrzebne składniki — kojącą witaminę E i wzmacniający formułę kwas ferulowy należą do najlepszych — bez rozbijania banku. „Razem te trzy główne składniki zapewniają skórze silny system antyoksydacyjny” – mówi dr Levine. Dodatkowo to serum zawiera peptydy, które zapewniają bardzo potrzebny wzrost produkcji kolagenu w skórze.

4
/
6

Sunday Riley CEO Witamina C Serum rozjaśniające (85 USD)
Ogólna ocena na Dermstore: 4,36/5

Witamina C firmy Sunday Riley ma skład, który różni się od pozostałych. Formułowany z askorbinianem tetraheksylodecylu zamiast kwasu L-askorbinowego – standardowej postaci witaminy C w większości serum – ten produkt jest bardziej stabilny i doskonały dla wrażliwej skóry, a nowojorski dermatolog Doris Day, MD, zgadza się z tym. „Askorbinian tetraheksylodecylu jest rozpuszczalny w tłuszczach i jest bardziej stabilną formą witaminy C”, mówi, dodając, że jest doskonały dla tych, którzy są wrażliwi na kwas L-askorbinowy, ale nadal chcą ochrony antyoksydacyjnej.

Kolejnym wyróżniającym się składnikiem tego serum jest kwas glikolowy, który jest znany ze swoich zdolności do złuszczania skóry i wchłaniania oleju. Połączenie wszystkich składników razem stanowi niezbędną pielęgnację skóry, która nie tylko rozjaśnia i leczy przebarwienia, ale także zapobiega powstawaniu trądziku.

5
/
6

BeautyStat Universal C uszlachetniacz skóry (80 USD)
Ogólna ocena na Dermstore: 4,33/5

Opatentowana metoda enkapsulacji, która chroni cząsteczki serum przed utlenianiem i utratą skuteczności witaminy C, w tej barierze zapewnia użytkownikom niemal natychmiastowe rezultaty. Według dr Day: „Dobrze współpracuje z innymi składnikami, takimi jak skwalan i zielona herbata, dla dodatkowego rozjaśnienia i odmłodzenia skóry”. Universal C Skin Refiner zwalcza również procesy starzenia dzięki zawartości EGCG i wyrównuje strukturę skóry kwasem winowym.

6
/
6

La Roche-Posay Serum do twarzy z czystą witaminą C i kwasem salicylowym (40 zł)
Ogólna ocena na Dermstore: 4,1/5

La Roche-Posay szczyci się serum witaminy C, które pozostawia skórę promienną, miękką i nawilżoną. W stężeniu 10 procent ten ciężarowiec wnika pod powierzchnię skóry, aby rozjaśnić, jednocześnie pozostając delikatnym dla wrażliwej skóry.

Jako dodatkowy bonus, kwas salicylowy i neurosensyna zawarte w formule pomagają zmniejszyć widoczność zmarszczek i atakują zanieczyszczenia skóry — zaskórniki i zaskórniki — bezpośrednio u źródła. Zawiera również kwas hialuronowy w dwóch formach: hialuronian sodu oraz hydrolizowany kwas hialuronowy. Razem wciągają wilgoć do górnych warstw skóry, pomagając w jej ujędrnieniu i nawilżeniu.

.Źródło strony

Ostatnie Posty