- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajnowsza piękność Fouz Al-Fahd wygląda po ogłoszeniu ciąży z drugim dzieckiem
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najnowsza piękność Fouz Al-Fahd wygląda po ogłoszeniu ciąży z drugim dzieckiem

Najnowsza piękność Fouz Al-Fahd wygląda po ogłoszeniu ciąży z drugim dzieckiem. Kuwejcka blogerka Fouz Al-Fahad przekazała swoim obserwatorom dobre wieści za pośrednictwem Instagrama, ogłaszając ciążę z drugim dzieckiem, wyrażając w nagraniu wideo swoje szczęście, że jej rodzina się powiększy, podczas gdy publiczność zauważyła wzrost jej wagi i twarzy. Z tej okazji przyjrzymy się dla Was najnowszymi stylizacjami Fouz Al-Fahd, abyście mogli przyjrzeć się jej wyborom estetycznym w ostatnim okresie.

Najnowsze fryzury i kolory włosów Fouz Al-Fahad

Fouz Al-Fahad to jedna z najbardziej znanych blogerek, która wyróżnia się zmianą koloru włosów.Zawsze fascynuje nas zmianą koloru swoich włosów, które charakteryzują się pięknem i gęstością. Niedawno widzieliśmy, jak przybiera brązowe włosy w odcieniach miodu i blond ombre, który jest jednym z kolorów, które kocha najbardziej i pasuje do jej pszenicznej skóry i ciemnych oczu, a to połączenie charakteryzuje się tym, że włosy wydają się bardziej intensywne w trzech uroczych wymiarach .

Fouz Al-Fahad pojawiła się ostatnio również w trendzie koloryzacji włosów, który występuje w monochromatycznym odcieniu ciemnego brązu, bez łączenia z nim innych gradacji ani kolorów, co nadało jej delikatny naturalny wygląd.

I często była adoptowana z tymi charakterystycznymi kolorami, fryzurami z opadającymi bokami i efektownymi, zwłaszcza z wysoką grzywką na czole.

Najnowsze makijaże Fouz Al Fahad

Kuwejcka blogerka Fouz Al-Fahad zwraca uwagę swoją miękką i orientalną urodą, a w wielu swoich stylizacjach preferuje spokojne, ziemiste kolory, jednocześnie upewniając się, że skóra jest świeża, dzięki technice konturowania i rozświetlania, która uwydatnia miękkie kontury jej twarzy, nie rezygnując z używania sztucznych i grubych rzęs.

Widzieliśmy ją w ostatnim okresie z ziemistym makijażem z kohlem i wysokim eyelinerem oraz neutralnymi kolorami na ustach.Wśród swoich ostatnich jasnych stylizacji zastosowała również różowy brokatowy makijaż, zwłaszcza podczas ostatniej ciąży, ponieważ znalazło to odzwierciedlenie w pięknie i atrakcyjność jej cech.

Grupę najnowszych stylizacji Fouz Al-Fahd zauważyliśmy przy okazji ogłoszenia jej ciąży z drugim dzieckiem. Zobacz zdjęcia i zainspiruj się jej stylem.

Załączone zdjęcia pochodzą z konta na Instagramie Fouza Al-Fahda.

Ostatnie Posty