- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajnowsze fryzury dla arabskich gwiazd, które pasują do Twojego wyglądu podczas ramadanowych...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najnowsze fryzury dla arabskich gwiazd, które pasują do Twojego wyglądu podczas ramadanowych nocy

Najnowsze fryzury dla arabskich gwiazd, które pasują do Twojego wyglądu podczas ramadanowych nocy. Wiele aktorek rywalizowało o najpiękniejsze fryzury, w których pojawiły się w długich ubraniach inspirowanych atmosferą miesiąca Ramadan, czy to w kaftanach, czy w długich sukniach, i zwracały uwagę swoją urodą, zwłaszcza tym, że przyjęły fryzury pasujące do styl ich mody, a kobiety mogą czerpać z nich inspirację w Suhoor lub Ramadan Iftars.

Faliste fryzury w różnych stylach

Wiele gwiazd sztuki chętnie podzieliło się z publicznością najnowszymi sesjami zdjęciowymi, które pojawiły się na Instagramie, co współgrało z atmosferą miesiąca Ramadan pod względem ubioru, makijażu i włosów.Włosy na ramadanowe wieczory.

Libańska gwiazda, Nawal Al Zoghbi, również nosiła długie, proste włosy na ramionach i za plecami z falującymi ombre kępkami między złotym a jasnobrązowym, i skoordynowała to ze swoim wyglądem z długą plisowaną spódnicą z elegancką bluzką. Również algierska gwiazda Souhaila Ben Lachhab może czerpać inspirację z falistej fryzury z rozświetloną farbą do włosów, aby uzyskać atrakcyjny i czarujący wygląd w wieczory miesiąca Ramadan, i skoordynowała to z długim płaszczem z rękawami, które opadają na ramiona.

Fryzury do połowy kucyka

Gwiazda Haifa Wehbe przeszła sesję zdjęciową w długiej, szmaragdowej sukni z zakładkami przez całą historię ubioru.

Bohaterka serialu „Od ulicy do piramidy do..”, Nour Al-Ghandour, nosiła cudowną fryzurę, zakładając kucyk z bąbelkami i skoordynowała swój wygląd z ubraniami inspirowanymi klimatem Ramadanu.Z kucykiem i brązem w makijażu nosiła sukienkę w stylu marokańskiego kaftanu.

W albumie zebraliśmy dla Ciebie kolekcję najnowszych stylizacji gwiazd w miesiącu Ramadan, dzięki czemu możesz zainspirować się różnymi fryzurami, aby spojrzeć na te włosy, zobaczyć zdjęcia i wybrać to, co lubisz.

Załączone zdjęcia pochodzą z kont gwiazd na Instagramie.

Ostatnie Posty