- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajnowsze fryzury i makijaże dla gwiazd, wybierz je do swojego wyglądu na...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najnowsze fryzury i makijaże dla gwiazd, wybierz je do swojego wyglądu na Sylwestra 2022

Najnowsze fryzury i makijaże arabskich gwiazd pojawiły się w ciągu ostatnich 24 godzin z niezwykłym blaskiem.rok 2021.

Najnowszy makijaż celebrytów pożegna się z 2021 r.

Wiele arabskich gwiazd rywalizowało w ostatnich godzinach o najpiękniejsze stylizacje estetyczne na pożegnanie ostatnich dni 2021 roku, a są to stylizacje, które doskonale nadają się również na tegoroczne wieczorne opcje. Wybierz od tunezyjskiej gwiazdy Dory wspaniały monochromatyczny trend do makijażu brązu w stylu noworocznym 2022 i nałóż go z błyszczącymi cieniami do powiek i szminką w tym samym odcieniu. Zainspirowany jordańską gwiazdą Dianą Karazon, spotkał się z mocnym i atrakcyjnym makijażem Gulf z rysowaniem oczu cienkim czarnym eyelinerem, złotymi cieniami smokey i mocną szminką.

W stylu Myriam Fares postaw na ciemny smokey eye makeup z fuksjową szminką, a gwiazda Haifa Wehbe zainspiruje Cię atrakcyjnym smokey makeup z pomadką w kolorze nude.

Najnowsze fryzury gwiazd żegnają 2021

Zainspiruj się najnowszymi stylizacjami arabskich gwiazd, które udostępniły publicznie swoje zdjęcia w ciągu ostatnich 24 godzin. Nie wahaj się założyć kręconych, prostych i kręconych włosów, jak zrobiła to gwiazda Haifa Wehbe, i postaw na luksusową i nowoczesną fryzurę z pół upiętą fryzurą podobną do wyglądu marokańskiej gwiazdy Doni Batmy.

Zainspirowana Myriam Fares, zaadoptuj szerokie, falowane włosy o ciemnobrązowym kolorze, tak jak Mai Omar pojawiła się z długimi, gładkimi włosami o klasycznym miękkim wyglądzie.Nie przegap także nowoczesnej fryzury z krótkimi włosami z mokrymi włosami, inspirowanej pięknem blogerka Maya Ahmed.

Zobacz zdjęcia i zainspiruj się swoim wyglądem na Sylwestra 2022, inspirowanym najnowszymi stylizacjami arabskich gwiazd.

Załączone zdjęcia pochodzą z kont Instagram gwiazd.

.

Ostatnie Posty