- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryNajnowsze rozwiązania do rzeźbienia twarzy, o których warto wiedzieć
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najnowsze rozwiązania do rzeźbienia twarzy, o których warto wiedzieć


Jeśli podciąganie skóry twarzy do góry sprawia, że ​​wyglądasz znacznie młodziej, może to być znak: „Połóż dwa palce po obu stronach twarzy i unieś skórę. Jeśli zauważysz zauważalną poprawę, możesz skorzystać z pewnego rodzaju liftingu” – mówi Short Hills, chirurg plastyczny twarzy w stanie New Jersey, Alexander Ovchinsky, MD. Podczas gdy efekty starzenia mogą być naprawdę przygnębiające, te modne poprawki w makijażu, pielęgnacji skóry i kosmetykach mogą pomóc naszym twarzom przeciwstawić się grawitacji.

W zeszłym roku nasz wygląd szybko stał się naszym najgorętszym towarem dzięki dzisiejszemu renesansowi cyfrowemu. W tym wirtualnym świecie rośnie zainteresowanie sposobami, w jakie możemy lepiej wyglądać po drugiej stronie ekranu. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz iść na cały Monty, aby odmłodzić i zregenerować twarz, ponieważ techniki makijażu i zabiegi ujędrniające skórę udowadniają, że możesz zrobić więcej za mniej.

Ruchy makijażu

Według profesjonalistów, te wypróbowane i sprawdzone metody nadają twarzy natychmiastowy wygląd.

brwi

Dłuższe brwi mogą wizualnie ściągnąć twarz w dół, mówi założycielka i dyrektor generalna Anastasia Beverly Hills Anastasia Soare. „Brwi powinny kończyć się tam, gdzie kącik nozdrza łączy się z zewnętrznym kącikiem oka” – wyjaśnia. „Jeśli próbujesz zniwelować drobne zmarszczki lub opadające oczy, skróć brwi o 1-2 mm”. Następnie Soare mówi, aby stworzyć większą windę w łuku, wypełniając więcej powyżej niż poniżej. „Następnie opuść wewnętrzną część brwi, co będzie działać na rzecz większego łuku i większego uniesienia”.

Twarz

Konturowanie było kiedyś synonimem wyszczuplania twarzy, ale nakładanie go wyżej pozwala skupić się na górnej jednej trzeciej twarzy, mówi wizażysta celebrytów D’Andre Michael. „Chodzi o to, aby się unieść, więc zacznij od zewnętrznej krawędzi oka do ucha, nieco powyżej zagłębienia kości policzkowych i zawsze mieszaj” – wyjaśnia. To samo dotyczy różu. „Nałóż go tuż nad konturem. Zacznij od jabłek w policzkach, w kierunku kości policzkowej i miksuj, miksuj, miksuj w górę.”

Oczy

Znana wizażystka Sandy Linter polega na strategicznym rozmieszczeniu konturów, aby przeciwdziałać starzeniu się okolic oczu. „Zacznij podszewkę na końcach i podkręć eyeliner w górę” – radzi. „Nie zatrzymuj się na końcu oka, ale utrzymuj kreskę w górę i kontynuuj poprawianie za pomocą ostrej patyczka lub pędzla pod kątem”. Aby uzyskać jeszcze większy efekt liftingu, Michael zaleca podkreślenie wzdłuż kości brwiowej i użycie korektora w kącikach oczu: „To poszerzy je i utrzyma ostrość na górze”.

Według Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych prawie 1,9 miliarda dolarów z 16,7 miliarda dolarów wydanych przez Amerykanów na zabiegi kosmetyczne w 2020 roku zostało wydanych na lifting twarzy.

Napinacze oparte na energii

Aby napiąć skórę, napinacze oparte na energii, które są oparte na ultradźwiękach lub częstotliwości radiowej, podgrzeją tkankę, powodując jej skurcz. „Działają one poprzez dostarczanie różnych trybów energii do tkanek miękkich w celu stymulacji produkcji kolagenu, co z kolei zapewnia efekt ujędrniający” – mówi dr Ovchinsky. „Ulterapia, ThermiTight i RF Microneedling, takie jak Morpheus8, mogą pomóc poprawić wiotkość skóry”. Napinacze skóry mogą pomóc odpowiedniemu pacjentowi, ale skuteczność i długowieczność mogą być nieprzewidywalne. „Kobiety powyżej 40 roku życia są zainteresowane zapobieganiem zwiotczeniu brwi i dolnej części twarzy” – mówi chirurg plastyczny twarzy Lee Ann M. Klausner z Nowego Jorku. „Sofwave to nowsza generacja ultradźwięków, która jest szybsza, bardziej wydajna, może być dostosowywana i umożliwia pacjentom natychmiastowy powrót do normalnych czynności”.

„Płynny lifting”

Nie mylić z prawdziwym liftingiem, ten niechirurgiczny zabieg wykorzystuje kombinację środków do wstrzykiwania — takich jak neurotoksyny relaksujące zmarszczki Botox Cosmetic, Xeomin, Dysport i Jeuveau oraz różne zabiegi zwiększające objętość, takie jak Restylane, Juvéderm i wypełniacze RHA — w celu zmniejszenia drobnych zwiotczeń i przywrócenia utraconych Tom. Chociaż nie jest odpowiedni dla wszystkich, zwłaszcza pacjentów ze znaczną wiotkość, może rozwiązać różne problemy twarzy podczas jednego posiedzenia. „Nie tylko zmiękcza zmarszczki i zmniejsza fałdy nosowo-wargowe, ale także koryguje zapadnięte pod oczami, wygładza czoło, unosi brwi, dodaje objętości policzkom i zmniejsza widoczność policzków” – mówi Wayne, chirurg plastyczny twarzy Jeffrey w New Jersey. B. Mądry, MD. „Jest szybki i służy jako podgląd tego, jak mógłby wyglądać, gdybyś wybrał bardziej inwazyjną trasę w dół drogi”.

Chirurg plastyczny twarzy z Denver Brent J. Smith, MD, wykonał mini-lifting policzków i szyi oraz ablacyjny laser CO2, aby nadać temu 69-letniemu pacjentowi młodzieńczy wygląd.

Podnoszenie nici

Podnoszenie nici to kolejna niechirurgiczna opcja napinania zwiotczenia w niektórych obszarach twarzy, ale wyniki są subtelne, wymagają tymczasowej i powtarzalnej konserwacji. „Podnoszenie nici wykorzystuje specjalne szwy kolczaste, aby zmienić położenie lekko zwiotczałej skóry i tkanek miękkich w celu poprawy konturu twarzy” – wyjaśnia dr Ovchinsky.

Dolna winda

Minimalne zabiegi napinające skórę są w porządku, mówi chirurg plastyczny z Chicago Michael Byun, MD, ale powtarzające się zabiegi niechirurgiczne, które podgrzewają tkankę, mogą z czasem powodować obawy zamiast poprawy. „To tak, jakby wziąć pudełko upominkowe, które zostało wygięte i podgrzać celofanowy papier do pakowania bez przywracania kształtu samego pudełka” — opisuje chirurg. „Tak, celofan skurczy się i skurczy, ale nie zachowa odpowiedniej formy”.

Aby uzyskać „odpowiednią formę”, jak mówi dr Byun, lifting dolnej części twarzy, który unosi dolne dwie trzecie twarzy, może być dobrą opcją do napinania, korekcji żuchwy oraz poprawy szyi i linii żuchwy. „Jednak bardziej zaawansowana operacja, taka jak głęboki lifting twarzy, nie tylko ujędrni twarz i szyję, ale także zmieni środkowy obszar twarzy, ponieważ przesuwa opadające tkanki miękkie policzków i poduszkę tłuszczową policzków wyżej” – dodaje dr Ovchinsky.

Aby nadać tej 50-letniej pacjentce młodszy wygląd, dr Summers połączył technikę liftingu twarzy z usuwaniem poduszek tłuszczowych z policzków i mikroliposukcją, aby wymodelować jej dolną część twarzy.

Inne windy

Dr Byun mówi, że kiedy jego pacjenci są gotowi do „naprawy swojego systemu”, wykonuje „lifting mięśni środkowej części twarzy”, w którym używa endoskopu, aby przywrócić mięśnie z powrotem do ich pierwotnego miejsca. „Zasadniczo zmniejszam ich twarz, tak jak wtedy, gdy byli młodsi”.

„Z wiekiem tracimy tłuszcz na twarzy, gęstość kości, a nasze więzadła i tkanki rozluźniają się” – mówi Glen Burnie, chirurg plastyczny dr Adam Summers. „Typowy lifting twarzy naprawia więzadła poprzez przemieszczenie tkanek, podczas gdy skóra jest zabierana na przejażdżkę. Opracowałem technikę, która zmniejsza naciąganie skóry podczas operacji poprzez naprawę więzadeł za pomocą stałych szwów, które podtrzymują tkanki, dzięki czemu skóra nigdy nie jest napięta.”

„Nie ma jednego uniwersalnego liftingu twarzy, który może dać dobry wynik u każdego pacjenta. Procedura musi być zindywidualizowana, aby uzyskać najlepszy wynik” – mówi La Jolla, chirurg plastyczny z Kalifornii Robert Singer, MD. „Wszystkie liftingi twarzy, które są skierowane do głębszych tkanek, mogą poprawić środkową część twarzy.

Mocno wierzący

Ci bohaterowie twarzy w domu pomogą Ci uzyskać gładszy wygląd.

1
/
7

Z bohaterskim składnikiem, który działa szybciej niż retinol, Lira Clinical PRO Retinal-Plus Leczenie (142 USD) zapewnia nawilżenie, blask i odnowę skóry.

2
/
7

Obudź się z napiętą skórą z Laboratoria Lucerna Crème Nuit (325 USD), całonocna kuracja, która obejmuje retinol, peptydy, bakuchiol i kompleks multifermentacyjny enzymów, kwasu hialuronowego, probiotyków i witamin.

3
/
7

DMK Limited Eye Web (188 USD) to ulubiony sposób Michaela na nadanie oczom wypoczętego wyglądu: „Błyskawicznie napina skórę, eliminuje obrzęki i wygładza zmarszczki”.

4
/
7

Wciśnij 4-6 kropli w skórę lub użyj narzędzia do twarzy, aby je dostarczyć Sojusznicy Skóry CE15 Bakuchiol Ujędrniający Olejek (145 USD) działa wygładzająco na skórę dzięki witaminie C, witaminie E, bakuchiolowi i CoQ10.

5
/
7

Linter mówi, że sekretną sztuczką wizażystów na czerwonym dywanie jest taśma na twarz i szyję. Jedynym, który poleca to Mark Traynor Zestaw do liftingu twarzy (20 USD), który obejmuje sznurek do twarzy, dwa sznurki na szyję i marki Invisitape, która pomaga łączyć gwiazdki od 1969 roku.

6
/
7

Celuj w brwi, pod oczami, policzki, czoło i linię szczęki w zaledwie pięć minut za pomocą FaceGym Pure Lift Face (520 USD) urządzenie, które dostarcza opatentowane impulsy elektryczne w celu widocznego podniesienia i tonu.

7
/
7

Przebadany klinicznie w celu zmniejszenia oznak starzenia, takich jak drobne zmarszczki, przebarwienia i marszczenie się skóry, Przed BeautyCR Emulsja (300 USD) łączy CBD, retinol i mieszankę peptydów.

.Źródło strony

Ostatnie Posty