- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajpiękniejsze długie fryzury w nowoczesnym stylu dla Twojego wyglądu podczas Eid Al-Fitr...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najpiękniejsze długie fryzury w nowoczesnym stylu dla Twojego wyglądu podczas Eid Al-Fitr 2022

Fryzury Eid al-Fitr, zwieńczone fryzurami z długimi włosami, w stylu najnowszych stylizacji arabskich gwiazd na Instagramie. Możesz śledzić grupę najpiękniejszych modelek z długimi włosami w różnych nowoczesnych stylach, aby wybrać to, co Ci odpowiada na Wakacje Eid i błyszczeć efektownym i nowoczesnym wyglądem. Śledź z nami najbardziej znane fryzury, które wybraliśmy dla Ciebie w załączonym albumie.

Długie faliste fryzury

Zacznij od teraz dobierać cechy swojego estetycznego wyglądu z okazji Eid Al-Fitr 2022, gdzie odbywa się wiele wycieczek i pikników, a inspirację możesz czerpać z młodej egipskiej gwiazdy Hany Al-Zahid, która wyróżnia się urodą jej długich włosów, falującej fryzury z boku z miękkimi dodatkami z boku, aby uzyskać wygląd łączący nowoczesny i ekskluzywny wygląd.

Falująca fryzura Mayi Diab - zdjęcie z jej konta na Instagramie
Falująca fryzura Mayi Diab – zdjęcie z jej konta na Instagramie

Fryzura Wavy jest prezentowana przez emirackie media Roaa Al-Sabban również w inny sposób, podnosząc grzywkę w puszysty sposób z przodu i pozostawiając włosy zwisające z tyłu. będzie inspirowana falowaną fryzurą w stylu retro, z klasycznym modelem, który w tym sezonie zostanie odnowiony z nowoczesnymi akcentami.

Fryzury do połowy

Fryzury typu half-lift sprawiają, że jest to jedna z Twoich opcji na Eid Al-Fitr 2022, ponieważ ta fryzura odsłania Twoje rysy z atrakcyjnością i daje efektowną i łatwą do zastosowania fryzurę bez potrzeby korzystania z fryzjera. Podnieś górną połowę włosów z przodu i odciągnij je w stylu saudyjskiej postaci z mediów, Elham Ali, z klasą. Możesz również unieść górną połowę włosów w kucyk z miękkimi kępkami, jak chcesz przejrzyj wizerunek irackiego artysty Rahmy Riyada, który jest nowoczesną fryzurą i młodzieńczym wyglądem.

Elham Ali ze zdjęciem ze swojego konta na Instagramie
Elham Ali ze zdjęciem ze swojego konta na Instagramie

updo fryzury

Eid Al-Fitr 2022 zbiega się z porą wiosny 2022, w której kwitną kolorowe kwiaty, dzięki czemu możesz przenieść klimat wiosny na swoje włosy, ozdabiając je kolorowymi kwiatami z plecioną fryzurą z tyłu, tak jak widzi kuwejcka piękność bloger Noha Nabil.

Upięta fryzura Nohy Nabil - zdjęcie z jej konta na Instagramie
Upięta fryzura Nohy Nabil – zdjęcie z jej konta na Instagramie

Zobacz zdjęcia i wybierz najpiękniejsze długie fryzury z okazji Eid Al-Fitr 2022.

Załączone zdjęcia gwiazd pochodzą z ich kont na Instagramie.

Ostatnie Posty