- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajpiękniejsze długie kręcone fryzury dla Eid Al-Fitr, w stylu Arabii Saudyjskiej, Maha...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najpiękniejsze długie kręcone fryzury dla Eid Al-Fitr, w stylu Arabii Saudyjskiej, Maha Abdullah

Najpiękniejsze długie kręcone fryzury na Eid Al-Fitr, w stylu saudyjskich mediów Maha Abdullah. Kilka dni dzieli nas od nadejścia Eid Al-Fitr 2022, kiedy to kobiety chcą z tej okazji zaistnieć w niebanalny i elegancki sposób, zwłaszcza przy intensywnych wizytach u przyjaciół i krewnych, a także podczas obchodów święta. niektóre kobiety borykają się z wyborem fryzur, które pasują do ich naturalnych kręconych włosów, więc śledź z nami zestaw naszych wyborów, które znaleźliśmy dla Ciebie z inspiracji saudyjskich mediów, Maha Abdullah, która wyróżnia się pięknymi kręconymi włosami.

kręcone proste fryzury

Kręcone proste fryzury inspirowane są saudyjskimi mediami, Mahą Abdullahem, który ma atrakcyjne, naturalne kręcone włosy i utrzymuje ich długość oraz jasnobrązowy kolor. Możesz zostawić kręcone włosy bokiem po jednej stronie ramienia i możesz stylizować przód włosów do tyłu, jednocześnie odciągając pasma do tyłu w innym stylu kręconych włosów, w którym wyraźnie ujawniasz piękno swoich rysów. Możesz również dodać kolorowe fulary z przodu włosów, szczególnie w przypadku kolorowych sukienek, a ta fryzura zapewni Ci żywy, zabawny styl, a także zapobiega spływaniu potu na twarz.

Updo kręcone fryzury

Kręcone, kręcone fryzury to jeden z modeli, które Maha Abdullah preferuje w swoich stylizacjach na Instagramie i w programach telewizyjnych. Włosy uniesione nie są ograniczone do kobiet o prostych włosach, ale jeśli jesteś jedną z właścicielek tych włosów, masz również szczęście z wieloma opcjami, które możesz zastosować. Odsuń włosy do tyłu i zostaw kilka przypadkowych kępek z boku głowy, aby uzyskać spontaniczny wygląd, możesz nakładać to z grzywką boczną lub bez.

I nie przegap wyglądu Eid Al-Fitr 2022, fryzury kucyka z kręconymi włosami, po prostu zbierz ją z tyłu specjalnym i luźnym krawatem i zostaw kilka przednich pasm opadających na twoją twarz.

Zobacz zdjęcia i zainspiruj się Maha Abdullah, najpiękniejszymi kręconymi fryzurami z okazji Eid Al Fitr 2022.

Zdjęcie Mahy Abdullah z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty