- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajpiękniejsze fryzury i makijaż Basmy Wahby w Programie Wróżbiarstwa
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najpiękniejsze fryzury i makijaż Basmy Wahby w Programie Wróżbiarstwa

Najpiękniejsze fryzury i makijaż Basma Wahba w Programie Wróżbiarstwa. Media, Basma Wahba, która kieruje trendem w programie „Al-Arafa” w sezonie Ramadan 2022, spogląda na swoją publiczność z niezwykłą estetyką w zakresie makijażu i fryzur, które pasują do luźnej mody Ramadanu.

Fryzury Basmy Wahby w Programie Wróżbiarstwa

Fryzury Basmy Wahby w programie Al-Arafa, który jest pokazywany codziennie w sezonie Ramadan 2022, wyróżniały się wysokiej klasy i nowoczesnym wyglądem. Widzieliśmy ją w koku z warkoczem, który był kołnierzem zdobiącym przód włosów, a ona skoordynowała to ze swoim wyglądem z różowym kaftanem. Wybrała również fryzurę do połowy upięcia z falującymi falami na lokach, która jest nowoczesną i młodzieńczą fryzurą, którą skoordynowała ze swoją skromną różową sukienką, godną wieczorów ramadanu.

Basma Wahba nie przegapiła falistych fryzur, które opadały na ramiona i skoordynowały to z jej długą tłustą sukienką, a ta fryzura jest zawsze topem w większości gwiazdorskich stylizacji, szczególnie w miesiącu Ramadan, gdzie można ją łatwo zastosować.

Makijaż Basmy Wahby wygląda w programie Divination

Makijaż Basmy Wahby w programie Sybilla ma podobną cechę estetyczną, która polega na trendzie w makijażu brązowym w większości odcinków, w których wystąpiła, makijażu, który pasuje do jej pszenicznej skóry i ciemnobrązowych włosów, a także jest nadaje się na wieczory miesiąca Ramadan.

Ten makijaż bazuje na brązowej karnacji, z przydymionymi cieniami zmieszanymi między brązem a brązem, a także cieniutkim eyelinerem, który przyciąga wzrok i co najważniejsze intensywnie podkreśla rzęsy, a następnie wykańcza spojrzenie neutralną pomadką.

Zobacz zdjęcia i wybierz z Basmy Wahby niezwykłą fryzurę i makijaż w ramach jej stylizacji w Programie Wróżbiarstwa, który jest obecnie pokazywany podczas Ramadanu 2022.

Zdjęcie Basmy Wahby z jej oficjalnego konta na Instagramie.

Ostatnie Posty