- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajpiękniejsze fryzury i makijaż Króla Qury z okazji jej urodzin
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najpiękniejsze fryzury i makijaż Króla Qury z okazji jej urodzin

Malak Qura obchodzi dziś swoje 29. urodziny i nadal zachowuje swoje dziecięce rysy, z którymi publiczność zna ją od pierwszych artystycznych początków. Egipska artystka Malak Qura wyróżnia się miękką, dziecięcą urodą z długimi włosami, dla których często wybiera jasny blond kolor i zestawia go z rysunkami makijażu dostosowanymi do jej wieku.

Makijaż Malak Kora wygląda

Egipska aktorka Malak Qura zasłynęła już we wczesnym dzieciństwie.W dzieciństwie brała udział w wielu programach i reklamach, po czym doświadczyła aktorstwa w kinie i telewizji i od tego czasu zachowuje te same cechy z niewielkimi zmianami wieku, bez poddawanych zabiegom kosmetycznym.

Malak Qura charakteryzuje się miękkimi i dziecięcymi rysami twarzy oraz czystą i świeżą skórą, a często wygląda bez makijażu w szczegółach jej regularnych pamiętników. Jest dobra w dobieraniu rysunków do makijażu, które pasują do jej wieku, skupiając się na przykład na kolorowych cieniach lub cieniach ziemi w lekki smokey sposób, nie rezygnując z tuszu do rzęs, który jest jej ulubionym narzędziem w jej makijażu. W zależności od okazji wybiera również różne kolory ust, od mocnych do jasnych. Uwielbia też dotyk rozświetlacza, który rozświetla jej rysy, a także brązowy makijaż.

Fryzury króla Qura

Malak Qura słynie z długich, falujących włosów, które zachowują ten wygląd od dzieciństwa, ale dzięki zastosowaniu nowoczesnych fryzur po tym, jak stała się dojrzałą młodą kobietą. Najczęściej wybiera długą, lejącą się fryzurę z lekkimi falami na końcu włosów.Podnosi również część przodu włosów i pozostawia je w niezwykle dziecinnym dotyku.Najważniejsze jest to, że uwielbia pasemka w odcieniach pomiędzy złotym, miodowym i jasnym brązem, które są kolorami, które współgrają z jej pszeniczną skórą.

Zebraliśmy dla Was na zdjęciach najwybitniejsze estetyki King Qury, abyście mogli zobaczyć jej styl i zainspirować się nią z okazji jej 29. urodzin.

Załączone zdjęcia króla Kory z jej konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty