- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajpiękniejsze fryzury na długie włosy w stylu Nisreen Tafesh, bohaterki serii Aziza...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najpiękniejsze fryzury na długie włosy w stylu Nisreen Tafesh, bohaterki serii Aziza Choir

Najpiękniejsze współczesne fryzury w stylu Nisreen Tafesh, bohaterki serii Choir Aziza, nie przegap ich inspiracji jej stylem. Gwiazda Nisreen Tafesh, która obecnie występuje w dramacie Ramadan 2022 w serialu „Aziza Choir”, zawsze przyciąga nas swoim wyborem najpiękniejszych długich i nowoczesnych fryzur, więc śledź z nami zestaw jej fryzur.

Długie faliste fryzury

Jedną z najpiękniejszych fryzur, jakie pokazała Nisreen Tafesh, którą można założyć w miesiącu Ramadan z kaftanami lub długimi sukniami, jest falująca fryzura ze złotym dodatkiem w postaci kołnierzyka z przodu włosów. Nisreen Tafesh również narysowała nas falującą fryzurą z pół-liftingiem z przodu, gdzie pojawiła się w tym looku z beżową suknią wieczorową i szyfonową tkaniną.

Długie faliste fryzury

Faliste fryzury są najbardziej ukochane w sercu Nisreen Tafesh, a także stosuje je w nowoczesnym i prostym stylu, prostując falowane włosy na ramionach w sposób, który podkreśla ich piękno i falisty kolor między miodem a brązem.

warkocze fryzury

Nisreen Tafesh jest zawsze na czasie ze swoimi fryzurami.W jednym ze swoich stylizacji wybrała fryzurę z długim i wysokim warkoczem, z grzywką odciągniętą i odciągniętą, ponieważ ta fryzura wyraźnie ujawnia rysy jej twarzy i dodaje jej elegancji. Ta fryzura może być skoordynowana z wyglądem Ramadanu.

warkocze fryzury

Fryzury do połowy

Nisreen Tafesh, bohaterka serii „Aziza Choir”, wcześniej występowała z fryzurą z kucyka, z falami nałożonymi na nią szeroko i skoordynowaną z tym makijażem z ziemistym brązem.

Fryzury do połowy

Spójrz na zdjęcia i zainspiruj się Nisreen Tafesh, bohaterką serii „Aziza Choir”, najpiękniejszymi nowoczesnymi fryzurami, które błyszczą na swój własny sposób.

Ostatnie Posty