- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajpiękniejsze fryzury na długie włosy z krokami inspirowanymi zdjęciami Majów Al-Sayed
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najpiękniejsze fryzury na długie włosy z krokami inspirowanymi zdjęciami Majów Al-Sayed

Fryzury Mayan El Sayed są odpowiednie dla nastoletnich dziewcząt, które szukają innowacyjnych fryzur na długie włosy. Egipska aktorka Mayan Al-Sayed z jednej strony przyjmuje proste fryzury z kręconymi włosami, a także wykorzystała najnowsze dodatki do włosów i zastosowała nowoczesne fryzury z najpiękniejszych fryzur długich. Śledź nas na ten temat, jak uzyskać fryzury Mayan El Sayed w domu.

Kroki, aby zastosować fryzury Mayan El Sayed

Akcesoria do włosów w stylu Mayan El Sayed

  • Proste fryzury po drodze Mayan Mr.
  • Akcesoria do długich włosów inspirowane fryzurami Majów Al Sayed.
  • Fryzury Majów w kucyku.

Proste fryzury w stylu Mayan El Sayed

aPrzyjęcie prostych fryzur, które pasują do długich włosów i podkreślają ich piękno. Ale sposób nakładania luźnych włosów może zmienić fryzuręiDo najpiękniejszych innowacyjnych fryzur. Fryzury Mayan El Sayed to inspiracja do wyboru nowych i modnych prostych fryzur.

Po pierwsze, jeśli masz kręcone włosy, możesz zachować naturalne fale, dodając trochę żelu lub pianki, aby zapobiec puszeniu się. Następnie zbierz przednie kępki w formie warkocza na czubku głowy.

Po drugie, aby zastosować naturalne fale, radzimy zastosować fryzury Mayan Al Sayed, aby zachować niechlujne grzywki, które można zmienić ręcznie, aby uzyskać nowoczesny styl.

Po czwarte, wieczorem możesz podzielić swoje mokre włosy na dwie części, a następnie zapleść dwa warkocze. Rano wystarczy wyprostować warkocze i zaadoptować połówki, aby uzyskać fryzury mistrzów Majów.

Po piąte, radzimy wypróbować fryzurę retro lub mokry wygląd z bocznymi grzywkami, inspirowanymi fryzurami Mayan Al Sayed na przyjęcia i okazje.

Akcesoria do długich włosów inspirowane fryzurami Majów El Sayed

Akcesoria do długich włosów inspirowane fryzurami Majów El Sayed

Egipska aktorka Mayan El-Sayed zaadoptowała akcesoria Swarovskiego z długimi kręconymi włosami.Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać fryzury Mayan El-Sayed z najpiękniejszymi dodatkami:

  • Utrzymaj fale w swoich kręconych włosach.
  • Zrób połowę, a następnie zrób dwie części w odległości jednego centymetra od połowy włosów, jedną po prawej, a drugą po lewej stronie.
  • Zbierz luźne włosy z dwóch części za pomocą gumki do włosów.
  • Podnieś pozostałe przednie pęczki i zawiąż je na pierwszym krawacie.
  • Użyj koralików Swarovski i nałóż je na środkową część za pomocą kleju do rzęs i drewnianego patyczka, aby je zabezpieczyć.
  • Owiń pasmo włosów wokół gumki, aby je ukryć.

Majów mistrzowskie fryzury w kucyk

Kucyki i fryzury mistrzów Majów

Kucyki to jedna z najłatwiejszych fryzur w domu. Na przykład tutaj są mistrzowskie kucyki Majów, które opuszczają przednie pasma, a następnie mocują je w bok z wysokim kucykiem. Ten sposób zakładania kucyka ukrywa kształt szerokiego czoła.

Bądź na bieżąco z fryzurami Mayan El Sayed, aby uzyskać nowe pomysły na długie włosy.

Wszystkie załączone zdjęcia pochodzą z konta egipskiej aktorki Mayan El-Sayed na Instagramie.

Ostatnie Posty