- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajpiękniejsze naturalne barwniki w kolorze kasztanowym przed początkiem nowego roku
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najpiękniejsze naturalne barwniki w kolorze kasztanowym przed początkiem nowego roku

Najpiękniejsze naturalne barwniki w kolorze kasztanowym przed początkiem nowego roku nadadzą Twojej twarzy nowy wygląd. Kolor kasztanowy to nowoczesny trend we wszystkich jego stopniach, a możesz go zastosować, mieszając naturalne składniki, które mogą zmienić kolor twoich włosów i nadać ci efektowny i wspaniały wygląd.Oto najpiękniejsze naturalne barwniki w kolorze kasztanowym przed początek nowego roku.

Najpiękniejsze naturalne barwniki w kolorze kasztanowym przed początkiem nowego roku

  • Naturalny barwnik z kasztanów herbacianych
  • Naturalny barwnik kasztanowy z Nescafe
  • Naturalny barwnik kasztanowy z henną

Najpiękniejsze naturalne barwniki w kolorze kasztanowym przed początkiem nowego roku

Naturalny barwnik z kasztanów herbacianych

Naturalne pigmenty w kolorze kasztanowo-brązowym są odpowiednie dla wszystkich odcieni skóry, zwłaszcza tych jasnych. Ten kolor jest od ciemnego do średniego brązu z gradacją czerwieni. Możesz nakładać ten barwnik używając czarnej herbaty, umieszczając około 5 torebek czarnej herbaty w wodzie, aż woda zmieni kolor, następnie nałóż go na włosy i pozostaw na 45 minut, następnie spłucz włosy i ciesz się wspaniałym kolorem włosów przed początek nowego roku.

Naturalny barwnik kasztanowy z Nescafe

Naturalne barwniki w kolorze kasztanowym obejmują aplikację Nescafe, która pomaga zmienić kolor włosów i nadać im wspaniały brązowy kolor. umieść 3 łyżki Nescafe, ½ szklanki oliwy, 1 żółtko, 2 łyżeczki kurkumy, 3 łyżki miodu naturalnego i 3 opakowania nadtlenku ziołowego. Następnie wymieszaj Nescafe z oliwą z oliwek w jednej misce, a pozostałe składniki w drugiej misce i dobrze wymieszaj. Następnie wymieszaj ze sobą obie mieszanki, a następnie nałóż farbę na pasma włosów na 7 godzin, a następnie umyj włosy szamponem i letnią wodą.

Naturalny barwnik kasztanowy z henną

Naturalne barwniki kasztanowe obejmują aplikację henny z innymi naturalnymi składnikami. mieszać Kubek naturalnej henny z ćwierć szklanki jogurtu, a następnie ugotuj hibiskusa i dodaj wodę z hibiskusa po ostygnięciu. Wtedy będziesz miał miękką mieszankę, nałóż ją na włosy i zostaw na co najmniej dwie godziny, następnie umyj włosy letnią wodą i nałóż naturalne olejki, aby uzyskać miękkie włosy i wspaniały kasztanowy kolor przed początkiem nowego roku .

Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

.

Ostatnie Posty