- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajpiękniejsze stylizacje Nawal Al Zoghbi ze zbiorów 2021 r.
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najpiękniejsze stylizacje Nawal Al Zoghbi ze zbiorów 2021 r.

Najlepszy wygląd estetyczny Nawal Al Zoghbi w żniwach 2021. Libańska gwiazda Nawal Al Zoghbi wstrzymała w tym roku oddech swoimi najpiękniejszymi estetycznymi wyglądami, w których wydawała się pogodna i wiele lat młodsza od swojego wieku i dotrzymywała kroku wielu trendy estetyczne, szczególnie w jej klipach, które wydała w tym roku, dlatego monitorujemy dla Was najwybitniejsze makijaże i fryzury Nawal Al Zoghbi, które pojawiły się w tym roku.

Fryzury Nawal Al Zoghbi w 2021 roku

Libańska gwiazda, Nawal Al Zoghbi, przyciągnęła nas najpiękniejszymi fryzurami, które nosiła w 2021 roku, zwłaszcza tym, że adoptowała błyszczące i błyszczące akcesoria do włosów oraz falowane fryzury. Widzieliśmy ją z falującą boczną fryzurą podczas jej honoru na jednym z festiwali sztuki. Udekorowała włosy błyszczącym i luksusowym dodatkiem. Przyciągnęła też wzrok w swoim teledysku „Taniec” z kilkoma stylizacjami jej włosów, które pojawiły się w nowoczesnych i efektownych stylach, w tym niski kucyk z blond i brązowymi pasemkami, który jest jej ulubionym kolorem, i to, co było godne uwagi, to przyjęcie tego wyglądu jako srebrnego dodatku do włosów, który zakrywał jej skórę głowy od przodu, aby dopełnić jej elegancką i luksusowy wygląd.

Nawal Al Zoghbi również pojawiła się w swoim teledysku „Taniec” w innym wyglądzie, wybrała więc fryzurę kręconą w pełnym rozmiarze, a także nadążała za trendem na włosy półwysokie, ale zaadoptowała je z kręconymi włosami .

Nawal Al Zoghbi błyszczała także falującymi fryzurami z atrakcyjnymi pasemkami, które nakładają się na siebie w odcieniach miodu i blondu, które są bardzo popularne w tym roku i sprawiły, że Nawal Al Zoghbi wyglądała uroczo i efektownie.

Makijaż Nawal Al Zoghbi wygląda w 2021 roku

Nawal Al Zoghbi, jak zwykle, w tym roku wyglądała promiennie i promiennie, kiedy przyjęła rysunki do makijażu z pogranicza ziemi i brązu, które są jej ulubionymi kolorami od czasu jej artystycznej kariery. Jej makijaż opierał się na mocnym kryciu, ale w naturalny sposób na skórze, a makijaż uzupełniała bronzerem z odrobiną bardzo naturalnego światła.

Zaadoptowała też kolory ziemistych i brązowych cieni do powiek w smokey i nowoczesny sposób, nie rezygnując z narysowanego czarnego eyelinera i długich i gęstych sztucznych rzęs. jest przyzwyczajona do widzenia, które kolory pasują do jej skóry i stylu makijażu.

Zebraliśmy dla Ciebie na zdjęciach najwybitniejsze stylizacje Nawal Al Zoghbi w 2021 roku, a który wygląd najbardziej Ci się podobał?

Załączone zdjęcia Nawal Al Zoghbi z jej konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty