- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajpopularniejsze kolory farb do włosów blond na wiosnę 2022 r
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najpopularniejsze kolory farb do włosów blond na wiosnę 2022 r

Wybierz najpiękniejsze kolory blond włosów Przed nadejściem sezonu Wiosna 2022, w tym sezonie wiele trendów fryzjerskich zmierza w kierunku nakładania kolorów jasnych blond farb do włosów, które można nakładać w różnych odcieniach między platynowym lub złotym pastelem, a można łączyć więcej niż jeden stopień, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd Popularne blond kolory farb do włosów na nadchodzący sezon wiosenny, inspirowane międzynarodowymi platformami modowymi.

platynowa farba do włosów

Wyróżnij się tej wiosny odważnym i odnowionym spojrzeniem na włosy z dala od klasycznych kolorów włosów zimą 2022 roku i wybierz Platynowy blond farba do włosów z tendencją do jasnoszarego. Ten kolor powraca do trendów fryzjerskich, które są w czołówce mody. Wybierz ten kolor inspirowany modelem Chanel z długimi gładkimi włosami z równym ścięciem na końcach, a także wybierz ten sam kolor od blumarine z długimi platynowymi włosami ze średnią różnicą z przodu włosa, biorąc pod uwagę wybarwienie brwi blisko włosów, aby uzyskać zintegrowany wygląd.

Chanel platynowe blond włosy
Chanel platynowe blond włosy

Złoty blond farba do włosów

Kolory złoty blond również mocno wyróżniają się w nadchodzącym sezonie wiosennym, ponieważ widzieliśmy je w wielu rolach, które pokazywały swoje modelki w tym jasnym kolorze, który nadaje kobietom promienny wygląd dzięki ciepłym promieniom słońca na wiosnę. Również ten kolor jest odpowiedni dla kobiet o jasnej i brązowej karnacji, pod warunkiem dobrania odpowiedniego odcienia. Zainspirowana modelką Ermanno Scervino, wybierz kolory farb do włosów w odcieniach jasnozłotego blondu, które są odpowiednie dla jasnej karnacji i nałóż ten kolor wraz z luźną i lejącą się fryzurą w atrakcyjny i spontaniczny sposób, aby towarzyszyć codziennej stylizacji. Z domu Chloe przejdź do złotych odcieni blond o ciemniejszym odcieniu, które są bardziej odpowiednie dla kobiet o brązowej i brązowej skórze, i skoordynuj je z fryzurami lub odnawialnymi fryzurami, takimi jak prosta fryzura curry.

Złoty blond autorstwa Ermanno Scervino
Złota blondynka Ermanno Scervino

Faliste farby do włosów między blond a orzechowym

Farby do włosów blond w połączeniu z więcej niż jednym kolorem nigdy nie wychodzą z mody, ponieważ powracają wraz z sezonem wiosennym 2022 z dużą ilością odnowień i cudownie jest, że połączenie więcej niż jednego koloru pasuje do wszystkich kolorów skóry, ponieważ daje efekt włosy gęsty wygląd o trzech pofalowanych wymiarach. Na przykład możliwe jest łączenie odcieni platynowych ze złotym blondem wraz z ciemnym miodem, z cienkimi kępkami ombre lub w stylu lolitowym, jak zobaczycie na zdjęciach modeli: drome, genny, balmain i Dar Ermanno Scervino.

ombre blondynka od Genny
ombre blondynka od Genny

Zobacz zdjęcia blond farb do włosów w różnych odcieniach, aby uzyskać jasny wygląd tej wiosny, inspirowany domami mody. Jaki kolor wybierzesz?

.

Ostatnie Posty