- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryNajpopularniejsze zabiegi niechirurgiczne dostępne tego samego dnia
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najpopularniejsze zabiegi niechirurgiczne dostępne tego samego dnia


W zgiełku codziennego życia samo dotarcie na wizytę u lekarza to połowa sukcesu. Ale kiedy już tam będziesz, dlaczego nie połączyć kilku zabiegów, aby w pełni wykorzystać swój czas i czerpać jeszcze więcej korzyści z doskonalenia skóry? Są to najpopularniejsze niechirurgiczne zestawy w gabinecie polecane przez najlepszych dermatologów w celu maksymalizacji wyników, a także te, których należy unikać, aby uniknąć potencjalnie niepożądanych skutków ubocznych.

ROBIĆ:

Neurotoksyny i wypełniacze

„Moją ulubioną i najczęstszą kombinacją w biurze jest robienie wstrzyknięć neurotoksyn, takich jak Botox i zastrzyki z wypełniaczem, tego samego dnia”, mówi Riverside, dermatolog z RI Tiffany Libby, MD. „Pacjenci uwielbiają widzieć natychmiastową poprawę za pomocą wypełniacza, a sytuacja staje się lepsza, gdy Botox ustabilizuje się tydzień później”. Nanuet, dermatolog z Nowego Jorku, doktor medycyny Heidi Waldorf, nazywa to połączenie tego samego dnia „bez myślenia”.

Neurotoksyny i powierzchowne peelingi chemiczne

„Dla moich pacjentów, którzy stosują tylko Botox (neurotoksynę), uwielbiam łączyć powierzchowne peelingi chemiczne z ich zabiegami, aby uzyskać natychmiastowy, niemal bez przestojów blask skóry” – dodaje dr Libby.

IPL + laserowe odnawianie powierzchni

„Moją najbardziej ulubioną procedurą jest połączenie przebudowy zarówno powierzchniowej, jak i głębokiej tkanki, na przykład połączenie IPL z resurfacingiem frakcyjnym lub laserem erbowym” – mówi nowojorska dermatolog Julie Russak, MD. „Dzięki IPL usuwasz przebarwienia na powierzchni skóry, takie jak czerwone i brązowe plamy, a jednocześnie głębsze lasery poprawiają teksturę i wiotkość skóry”.

Neurotoksyny + Laser Resurfacing

„Laser resurfacing i neurotoksyny to doskonałe połączenie: neurotoksynę przed zastosowaniem miejscowego środka znieczulającego do Fraxel lub Viva MD laser”, wyjaśnia dr Waldorf. „Efekt toksyny pojawia się, gdy pacjent goi się, pacjent nie odtwarza zmarszczek mimicznych i uzyskuje lepsze wyniki po odnowieniu powierzchni”.

Mikronakłuwanie o częstotliwości radiowej + HydraFacial

Dermatolog z Dallas, Rebecca Marcus, uwielbia łączyć mikronakłuwanie o częstotliwości radiowej z HydraFacial. „Mikronakłuwanie falami radiowymi to fantastyczny zabieg na napięcie skóry. Pomaga również zminimalizować widoczność porów. HydraFacial to zabieg wzmacniający skórę, dodający blasku, który również sprawia, że ​​pory wydają się mniejsze. HydraFacial daje natychmiastowe efekty, podczas gdy efekty mikroigłowania o częstotliwości radiowej zaczynają się pojawiać po około tygodniu lub dwóch, a pełne rezultaty widoczne są po trzech miesiącach, podczas gdy produkcja kolagenu wkracza na wyższy poziom. Robiąc HydraFacial tego samego dnia, możesz zacząć widzieć promienną, promienną skórę od razu. Możemy nawet dodać Botox później, jeśli ktoś naprawdę chce zrobić wszystko w jeden dzień, a kiedy zaczyna się od jednego do dwóch tygodni później, skóra jest o wiele gładsza i wygląda młodziej”.

Mikronakłuwanie na częstotliwości radiowej + CoolPeel

Inną kombinacją, którą preferuje dr Marcus, jest mikronakłuwanie o częstotliwości radiowej z CoolPeel, „co w zasadzie polega na lekkim zraszaniu laserem CO2. CO2 w rozproszonym, rozproszonym wzorze zapewnia bardzo łagodną zmianę powierzchni, co pozwala komórkom skóry na odnowę bez znaczących przestojów. Ta procedura jest niesamowita do usuwania ciemnych plam. Możemy nawet dodać IPL, aby uzyskać potrójny zabieg, który jednocześnie zwalcza pigment, popękane naczynia krwionośne i napięcie skóry”.

Thermage + Ulterapia

Lubię łączyć Thermage wokół oczu z Ulterapią dla skóry wokół kości oczodołu i czoła, aby uzyskać napięcie i lifting, zarówno skóry podtrzymującej brwi i powieki, jak i samych powiek”, mówi dr Waldorf.

Biostymulujące wypełniacze + napinacze skóry

Dr Waldorf lubi łączyć zastrzyki biostymulatorów, takich jak Radiesse i Sculptra Aesthetic, z nieinwazyjnymi zabiegami napinania skóry, takimi jak Ultherapy czy Thermage. „Polecam jednak najpierw wykonanie zabiegu napinania skóry, aby wypełniacz ani nie utrudniał widzenia warstw skóry na ultradźwiękach (Ulterapia) ani nie zmieniał impedancji skóry (Thermage).”

NIE:

Głębokie Lasery + Neurotoksyny

„Jednym leczeniem skojarzonym, którego nigdy nie powinieneś wykonywać tego samego dnia, jest głęboki, wysokoenergetyczny laser i Botox – lub inne neurotoksyny – ponieważ może to prowadzić do rozprzestrzeniania się Botoxu w obszarach, które teoretycznie mogą prowadzić do niepożądanych rezultatów” Dr. , mówi Russak. Dr Libby zgadza się: „Odradzałbym wykonywanie zabiegów Botox i laserowych zabiegów resurfacingu, takich jak Fraxel lub CO2 tego samego dnia. Jeśli są wykonywane na różnych obszarach ciała, to na ogół w porządku. Ale laserowe zabiegi resurfacingu, takie jak Fraxel lub CO2, często powodują łagodny do umiarkowanego obrzęk, a to może powodować dyfuzję botoksu i niepożądane skutki uboczne”.

Lasery głębokie + wypełniacze

„Chociaż wielu lekarzy to robi, nie lubię łączenia bardziej znaczących zabiegów resurfacingu, takich jak Fraxel lub Viva MD, w tym samym dniu co wypełniacze” – mówi dr Waldorf. „Istnieje niewielkie ryzyko zakażenia skóry — gronkowcem — po wynurzeniu, szczególnie u pacjentów z atopowym zapaleniem skóry, egzemą lub alergicznym nieżytem nosa w wywiadzie, którzy mogą mieć kolonizację bakteryjną (nie infekcję) w nosie. Wolę nie wprowadzać tego ryzyka do wtrysku wypełniacza.”Źródło strony

Ostatnie Posty