- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażNajpopularniejszy balsam do ust TikTok to idealny prezent świąteczny
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najpopularniejszy balsam do ust TikTok to idealny prezent świąteczny


Zbliża się sezon świąteczny, co oznacza, że ​​nowe produkty i trendy są wyselekcjonowane właśnie na sezon zimowy. Ponieważ wszystkie nowe marki, zestawy upominkowe i kolekcje kosmetyków są wypuszczane przed upływem drugiego, łatwo można się zgubić w premierach. Ale jednym gorącym produktem, na który warto zwrócić uwagę, jest Tom Ford’s Balsam Frost Balsam do ust (56 dolarów). Między kultowym opakowaniem szminki Toma Forda a balsamem błyszcząca kula, balsam robi furorę zarówno w mediach społecznościowych, jak i w sklepach.

Co sprawia, że ​​ten balsam do ust jest tak wyjątkowy? Najwyraźniej Balm Frost Toma Forda ma ciężką warstwę oślepiającego jasnoróżowego brokatu na zewnętrznej stronie balsamu do ust. Formuła nie tylko nadaje ustom obfity, lśniący odcień, ale składniki, takie jak masło shea, pomagają również nawilżyć usta.

Influencerka urody Meredith Duxbury ostatnio recenzowane Balsam Mróz na TikTok i sugeruje nałożenie balsamu na ciemniejszy odcień szminki, aby podkreślić i wzmocnić blask i wygląd ust. Niektórzy użytkownicy również uwielbiają nosić go na swoim własne dla odrobiny połysku. Bez względu na to, jak go nosisz, jedno jest pewne: ten balsam będzie idealnym prezentem świątecznym dla każdej miłośniczki piękna z Twojej listy.Źródło strony

Ostatnie Posty