- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzNajskuteczniejsze produkty do wybielania zębów według dentystów kosmetycznych
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najskuteczniejsze produkty do wybielania zębów według dentystów kosmetycznych


Zauważasz pożółkły uśmiech? Chociaż istnieje wiele zabiegów w gabinecie, które dentysta może zastosować w celu błyskawicznego zwiększenia jasności, wybielanie w domu jest szybkie, łatwe i może przynieść całkiem spektakularne rezultaty. Niezależnie od tego, czy jesteś pomiędzy wizytami, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z wybielaniem, dentyści wybierają produkty do domu, po które powinieneś sięgnąć jako pierwszy.

1
/
5

Dentysta kosmetyczny z Atlanty Ronald Goldstein, DDS twierdzi, że najlepszym systemem do wybielania zębów jest System do wybielania zębów Opalescence (30 dolarów). „Składa się to ze specjalnie dopasowanych domowych tacek do wybielania wykonanych w naszym biurze, a następnie decydujemy o odpowiedniej sile wybielania, od 10 procent do 35 procent żelu, aby pasowały do ​​tac. To najskuteczniejszy sposób na wybielanie w domu. Inną alternatywą jest wybielanie w biurze, a następnie zabranie do domu nakładek z żelem o odpowiedniej mocy w celu maksymalnego wybielenia.”

2
/
5

Emulsje wybielające Crest (50 dolarów) pojawił się właśnie w zeszłym roku i jest niezwykle innowacyjny” – mówi dentysta kosmetyczny z San Francisco Swati Agarwal, DDS. „Po prostu przesuwasz nim po zębach i zajmujesz się swoim dniem, nie martwiąc się o żadne paski lub tacki. Działa naprawdę dobrze i daje super białe rezultaty przy minimalnej czułości”.

3
/
5

Los Altos, CA dentysta kosmetyczny Joseph Field, DDS mówi Profesjonalna wybielająca pasta do zębów Supersmile (25 USD) to jego ulubiona wybielająca pasta do zębów zapewniająca promienny uśmiech. Według strony internetowej marki, ten produkt twierdzi, że wybiela zęby o sześć odcieni w ciągu zaledwie pięciu dni.

4
/
5

„Dla pacjentów, którzy chcą tylko pasków wybielających, a nie nakładek, oferujemy Czyste białe paski (25 USD), który zawiera 20 procent nadtlenku karbamidu, który szybko wybiela zęby” – mówi dr Goldstein.

5
/
5

Dr Field opracował własną Profesjonalne paski do wybielania zębów, które, jak mówi, są „ulubieńcami fanów”. Zawarte na ich liście korzyści: obiecują wybielić do pięciu odcieni w ciągu pięciu dni, wystarczy je nosić tylko przez godzinę i zawierają 23-procentowy nadtlenek karbamidu, co zapewnia mega przyspieszenie wybielania.

.Źródło strony

Ostatnie Posty