- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajważniejsze wskazówki przed obcięciem Carrie włosów w sezonie wiosna 2022
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najważniejsze wskazówki przed obcięciem Carrie włosów w sezonie wiosna 2022

Najważniejsze wskazówki przed strzyżeniem włosów Kari w sezonie wiosna 2022. W sezonie wiosna 2022 wiele kobiet ma tendencję do odnawiania fryzur i wybiera fryzury curry, aby przełamać rutynę długich włosów zimą i nadążyć za modą również, ponieważ te fryzury są jednymi z najbardziej znanych trendów fryzjerskich na platformach modowych. Jednak powinieneś znać zestaw wskazówek, podejmując krok obcinania włosów z trendem curry.

Porady przed strzyżeniem włosów Kari

Chociaż fryzura curry zapewnia nowoczesny i prosty wygląd w sezonie wiosennym i uwalnia Cię od skomplikowanych fryzur, które towarzyszyły Twojemu wyglądowi w sezonie zimowym, musisz wziąć pod uwagę te wskazówki przed przystąpieniem do strzyżenia włosów metodą curry .

Fryzury Kari

  • Jeśli jesteś fanem suchych i kędzierzawych włosów, najlepiej trzymaj się z daleka od francuskiej fryzury curry, która ma bardzo krótkie, okrągłe cięcie, sięgające do uszu, i zamiast tego wybierz długą fryzurę curry z nakładanymi falami, aby dać to żywy wygląd jak model Givenchy.
  • Osoby o delikatnych włosach mają szeroki wybór w wyborze długich lub krótkich fryzur Kari, biorąc pod uwagę dobór odpowiedniej grzywki do kształtu twarzy.
  • W przypadku kobiet z kręconymi włosami pasują do nich średniej długości włosy curry, czyli nie za krótkie ani za długie, jak widać po wyglądzie małej modelki.

Kręcone kręcone włosy

  • Jeśli masz okrągłą twarz, wybierz krótką, prostą fryzurę curry od przodu. Jeśli chodzi o kobiety o pociągłej twarzy, odpowiednia będzie dla nich średniodługa historia z nutką popowego stylu z przodu.
  • Jeśli jesteś jednym z małych czoła, zrezygnuj z grzywki i zadowól się równomierną fryzurą Kari z jasnym miodowym kolorem włosów, podobnym do wyglądu modelu Andrew GN.
  • Studenci i młode kobiety zwracają się ku gładkim fryzurom curry, szczególnie ze wspaniałymi mokrymi fryzurami na sezon jesienny, a także wyglądem Jonathana Simkhai.

Wybierz grzywkę z fryzurami Karite

Zbiegając się z fryzurą curry, musisz zatrzymać się przy grzywce, jeśli lubisz ją z odnowionym wyglądem włosów. Wybierz długą grzywkę dla kwadratowej twarzy i zostaw ją trochę opadającą po bokach, jak wygląd modelki genny, i wybierz okrągłą grzywkę dla okrągłej twarzy lub twarz w kształcie serca dla miękkiego wyglądu, jak zobaczysz poprzez wizerunek modelu Viktor&Rolf.

długie grzywki

Ale jeśli twoja twarz jest szczupła, lepiej wybrać grzywkę o stopniowanej długości z przodu, z włosami Kari, aby nadać twarzy pełny, iluzoryczny kształt. I przyciąć grzywkę równo, na długość sięgającą granic brwi, bo to najlepszy wybór dla kobiet o pociągłej twarzy, jak model Ports 1961.

Obejrzyj zdjęcia i wybierz fryzury Kari, które pasują do Twojego wyglądu na sezon wiosna 2022.

Ostatnie Posty