- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajważniejsze zalety masła shea na suche włosy i prawidłowe jego stosowanie
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najważniejsze zalety masła shea na suche włosy i prawidłowe jego stosowanie

Największe zalety masła shea do włosów suchych i prawidłowe jego stosowanie pomagają przywrócić włosom zdrowie, zwłaszcza na początku lata, kiedy kobiety chwalą się pięknem swoich efektownych włosów, a suche włosy powodują wiele problemów, m.in. biały łupież, wypadanie i łamliwość włosów, więc przepis na masło shea może rozwiązać te problemy, aby lśnić zdrowymi włosami, oto najważniejsze zalety masła shea na suche włosy i prawidłowe jego stosowanie.

Korzyści z masła shea na włosy

  • Nawilżające suche włosy
  • Zapobiegaj łamaniu włosów
  • Leczenie łupieżu z powodu suchości
  • odżywianie włosów
  • Napraw zniszczone włosy
  • Pomaga odmłodzić włosy

Najważniejsze zalety masła shea na suche włosy i prawidłowe jego stosowanie

Najważniejsze zalety masła shea na suche włosy i prawidłowe jego stosowanie

  • Mieszanka masła shea z jogurtem
  • Mieszanka masła shea z olejem kokosowym

Mieszanka masła shea z jogurtem

Korzyści z masła shea do włosów pomagają je nawilżyć. mieszać 3 łyżki masła shea z ćwierć szklanki jogurtu, następnie dodaj 2 łyżki oleju rozmarynowego i oliwy z oliwek z pół łyżeczki octu jabłkowego. Następnie dobrze wymieszaj składniki, a następnie dodaj do nich łyżkę naturalnego miodu Nałóż miksturę na włosy i dobrze masuj skórę głowy okrężnymi ruchami. Pozostaw miksturę na włosach na 30 minut, a następnie dobrze umyj włosy. Mleczko nawilża włosy i niweluje ich suchość, a także oczyszcza skórę głowy i usuwa martwe komórki, które powodują wysuszenie włosów.

Mieszanka masła shea z olejem kokosowym

Korzyści z masła shea do włosów pomagają nawilżyć włosy, zmniejszyć rozdwajanie się końcówek i zmniejszyć suchość. Masło shea można mieszać z innymi naturalnymi składnikami, które skutecznie nawilżają włosy. umieścić Łyżka masła shea, z dwiema łyżkami oleju kokosowego, łyżeczką oleju arganowego i dwiema lub trzema kroplami olejków eterycznych, możesz wybrać rodzaj, który lubisz. Następnie podgrzej razem olej kokosowy i masło shea, aby uzyskać jednorodną mieszankę, następnie dodaj olej arganowy, dobrze wymieszaj wszystkie składniki, a następnie dodaj kilka kropel dowolnego olejku eterycznego i rozprowadź miksturę na włosach od nasady do końców, następnie całkowicie zakryj włosy, przykryj plastikowym czepkiem i pozostaw miksturę na włosach przez 30 minut, następnie umyj zimną wodą i powtórz ten przepis dwa do trzech razy w tygodniu..

Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

Ostatnie Posty