- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażNaomi Watts dzieli się swoim ulubionym Clean Foundation
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Naomi Watts dzieli się swoim ulubionym Clean Foundation


Jako założycielka „czystego i świadomego” sklepu internetowego ONDA Beauty, Naomi Watts jest jedną z wielu naszych inspiracji w poszerzaniu naszych kosmetycznych horyzontów.

W niedawnej historii na Instagramie Watts ogłosiła, że ​​marka makijażu Westman Atelier – pomysł wizażystki Jennifer Aniston, Gucci Westman – jest teraz sprzedawana w ONDA i dzieli się wglądem na kilka jej ulubionych marek, przygotowując się na strzelać.

Wykrzykując swoją wizażystkę Kyrę Panchenko i oznaczając Gucci Westman, Watts pisze: „Przygotowuję się na kolejny dzień w pracy z @westmanatelier teraz w @ondabeauty”. Na slajdzie widać mnóstwo produktów, ale w tle ujęcia zauważyliśmy faworyta: Westman Atelier Vital Skin Foundation Stick (68 USD). Ten sztyft, korektor i podkład w jednym, kryje niedoskonałości, nie wyglądając na ciężkie, i zapewnia promienne wykończenie cery.

Inne podstawowe elementy zestawu, o których wspomina, to Westman Atelier Eye Pods (88 USD) w trzech różnych odcieniach, Beauty Butter Bronzer w proszku (75 USD) i garść pędzle aby udoskonalić wygląd.

.Źródło strony

Ostatnie Posty