- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzCelebryciNapój o wartości 5 USD Victoria Beckham Sips „Pierwsza rzecz z samego...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Napój o wartości 5 USD Victoria Beckham Sips „Pierwsza rzecz z samego rana” dla lepszego zdrowia


Victoria Beckham to siła — jest 1/5 Spice Girls, jest matką czwórki dzieci i założycielką Victoria Beckham Beauty. Tak więc nie tylko wie co nieco o makijażu, ale także wie, jak znaleźć czas na odpoczynek.

Gwiazda nosi błyszczyk do łóżka i nie tylko po to, by jej usta wyglądały wyjątkowo apetycznie dla swojego męża, Davida Beckhama. Mówiąc o swojej nowej linii szykowny połysk (28 USD), mówi: „W dzisiejszych czasach mam obsesję na punkcie ultra-błyszczącego nadąsika”, mówi Magazyn W. „Wydaje się bardziej nowoczesny, zwłaszcza po tak długim noszeniu maski. Dodatkowo ten błyszczyk zatrzymuje wilgoć w moich ustach. Przysięgam, to lepsze niż balsam do ust. Noszę nawet przezroczysty odcień, Ice, do łóżka w nocy.

Również w jej rutynie przed snem są Płatki do demakijażu twarzy Halo (22 USD), które, jak mówi, są „dość proste w użyciu i wykonują niesamowitą robotę, usuwając wszystko pod koniec dnia”.

„Lubię brać ciepłą kąpiel, aby się zrelaksować i otaczać się świecami — mam je wszędzie w domu i w biurze” — kontynuuje. „Zdrowe nawyki dotyczące snu stały się kluczową częścią mojej rutyny wellness. Oznacza to odłożenie telefonu. Mniej czasu na ekranie i więcej uważności! Trzymam kryształy na mojej szafce nocnej, aby uzyskać dodatkową przejrzystość.

Beckham również mówi Magazyn W że trzymanie się rutyny pomaga jej zarządzać czasem. Ale spośród wszystkich jej zorganizowanych czynności, od pielęgnacji skóry po makijaż, kolacja z rodziną jest jej absolutnym faworytem. „To święta rutyna w naszym domu… ​​Moja rodzina jest moim celem”. Kolejną ważną rutyną jest przyjmowanie wszystkich jej suplementów. „Wellness jest kluczem, dlatego dbam o to, aby regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, aby mieć energię na długie, pracowite dni”, mówi, dodając, że z samego rana pije ocet jabłkowy. ćwiczyć. “Po treningu biorę peptyd kolagenowy w proszku do kawy lub wody. Biorę również olej rybny, magnez, witaminę C, cynk i witaminy, aby wzmocnić moje włosy i paznokcie.”Źródło strony

Ostatnie Posty