- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryNarzędzia, których użyła Nicole Kidman do przygotowania swojej skóry do rozdania Oscarów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Narzędzia, których użyła Nicole Kidman do przygotowania swojej skóry do rozdania Oscarów


Nadchodzi jedna z największych nocy splendoru, a wszystkie oczy skierowane są na celebrytów spacerujących po czerwonym dywanie. Gwiazdy, które ubiegają się o nagrody, często otrzymują najwięcej uwagi, a Nicole Kidman nie będzie wyjątkiem. Kidman jest nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za swoją pracę w Bycie Ricardosem. Chociaż nie wiemy, czy odbierze nagrodę do domu, wiemy, jak przygotowała swoją skórę na tę wielką noc.

Znana wizażystka Kyra Panchenko, która pracowała z Kidman nad Wielkie małe kłamstwa, Szczygieł oraz Bycie Ricardosem, zrobiła też makijaż na tegoroczne Oscary. Panchenko przygotował i wyrzeźbił twarz Kidman za pomocą narzędzi FaceGym przed nałożeniem pielęgnacji i makijażu.

Zestaw Pancheko zawiera Piłka obciążeniowa FaceGym (30 dolarów), Hialuronowy wałek (95 USD), Narzędzie do konturowania wielu rzeźb (60 USD), FaceGym PureLift (520 USD) i Maska na oczy Medi Lift. Praca z tymi produktami przed nakładaniem warstw produktów do pielęgnacji skóry i makijażu pomaga wyrzeźbić twarz i przygotować skórę do najlepszej aplikacji makijażu.

Jeśli chodzi o jej kultową czerwoną grzywę, Suszarka do włosów Zuvi Halo (349 USD). Zuvi wykorzystuje nową technologię skoncentrowaną na świetle, która pomaga wysuszyć włosy, dzięki czemu zużywa mniej ciepła i energii dla zdrowszych włosów. Znana stylistka fryzur Mara Roszak, która współpracuje również z Olivią Wilde, Natalie Portman i Emmą Watson, stylizowała fryzurę Kidman na potrzeby nagród.Źródło strony

Ostatnie Posty