- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryNarzędzie do pielęgnacji skóry za 11 dolarów Kandi Burruss nazywa „niezbędnym”
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Narzędzie do pielęgnacji skóry za 11 dolarów Kandi Burruss nazywa „niezbędnym”


W niedawnym Amazon Live z okazji Miesiąca Czarnej Historii, Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty gwiazda Kandi Burruss dzieli się swoimi ulubionymi czarnymi kosmetykami, a my chcemy wszystkiego.

Zaczynając od Masło Shea Matki – Eu’Genia Masło Shea (20 dolarów), Burruss mówi: „Kocham to. To naprawdę fajny prezent dla kogoś, prawda? Wzrosły, a wszystkie trzy są w zestawie. 15 procent zysków trafia do społeczności marki w Ghanie”. Jej ulubionym zapachem jest Piękne przez E! Olejek do ciała o zapachu egipskiego piżma (7 USD) ze względu na jego długotrwałą moc. „Będę dzisiaj ładnie pachnieć” – mówi.

Naturalny Dezodorant PiperWai (13 USD) nie zawiera aluminium, parabenów, jest wegański i przeznaczony dla wrażliwej skóry. Staram się nie nosić zwykłego dezodorantu, staram się używać dezodorantu, który nie zawiera aluminium. Byłem podekscytowany, widząc, że istnieje czarna firma, która produkuje dezodorant bez aluminium. Nie jestem naukowcem, ale niektórzy twierdzą, że aluminium w dezodorancie może powodować raka piersi. Powinniście śmiało zamówić, żebyśmy wszyscy mogli spróbować razem!”

Również w kategorii zrównoważonej Burruss wzywa Rzemiosła Wielokrotnego użytku waciki do twarzy (11 dolarów). „Zasadniczo po prostu wrzucasz je do pralki, ponieważ są wielokrotnego użytku. Noszę makijaż i nie mogę popsuć skóry, więc te tutaj są niezbędne”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty