- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessNatacha Karam o linii skóry wrażliwej, która powstrzymała jej wypryski, kąpiele i...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Natacha Karam o linii skóry wrażliwej, która powstrzymała jej wypryski, kąpiele i serum z witaminą C, na które przysięga


Występuje w programie FOX 9-1-1: SAMOTNA GWIAZDAale dla libańskiej aktorki Natachy Karam życie poza pracą obejmuje łamanie form, kąpanie się i lepsze rozciąganie.

Jaka była największa zmiana, jaką zauważyłeś, jeśli chodzi o piękno, kiedy przeprowadziłeś się do USA?

„Szczerze, pierwszą rzeczą, jaką tu zauważyłem, był szalony konsumpcjonizm. Ile było opcji na każdą rzecz, której mógłbyś kiedykolwiek chcieć lub potrzebować. Od pasty do zębów, przez balsam do ust, po krem ​​z filtrem przeciwsłonecznym, nawet mniejsze sklepy miały przytłaczającą ilość opcji – nie przypominało to niczego, co kiedykolwiek widziałam. Trzeba było się do tego przyzwyczaić. Sama ilość reklamy i dostępność! Kiedyś zabierało mi to dużo czasu, kiedy szedłem do drogerii, nawet jeśli potrzebowałem tylko kilku rzeczy. Spędziłbym wieki czytając paczki i próbując zrozumieć różnicę między rzeczami. Teraz staram się korzystać z rekomendacji od ludzi i źródeł, którym ufam, zamiast samodzielnie to rozgryźć! Często dowiaduję się o produktach kosmetycznych w przyczepie do włosów i makijażu w pracy; Otrzymuję porady od wizażystów, którzy już przeprowadzili badania, więc nie muszę”.

Czy jest dla Ciebie coś jeszcze „szokującego”, co robimy w USA, jeśli chodzi o piękno, czego nigdy wcześniej nie widziałeś?

„Ogrom produktów, które większość ludzi ma w swojej osobistej kolekcji! Myślę, że większość zabiegów kosmetycznych jest dość podobna w wielu miejscach, w których mieszkałem, z powodu mediów społecznościowych oraz internetu i mediów w ogóle. Wiele komunikatów jest takich samych, ale różni się tym, czym jest „tryb a la” w tym sezonie… jaki jest obecnie pożądany „wygląd”. To zmienia się kulturowo, od kraju do kraju, a nawet od stanu do stanu i od miasta do miasta. Przeraża mnie to, jak ludzie podejmują coraz bardziej trwałe i niebezpieczne decyzje, aby sprostać tym ulotnym i ulotnym trendom”.

Jakie są twoje ulubione produkty kosmetyczne?

„Moja kosmetyczka Zaida Gordon ze Skintegrity w LA umieściła mnie na czystej linii do pielęgnacji skóry wrażliwej. Nazywa się Hale & Hush i teraz używam tylko ich pielęgnacji skóry. Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, miałem wypryski i wysypki, moja bariera skórna była zamknięta, a każdy produkt wydawał mi się skąpy na twarzy. Minął ponad rok, odkąd przestawiłem się na te produkty i od tego czasu mam konsekwentnie czystą i zdrowszą skórę. Uwielbiam serum z witaminą C i płyn do mycia twarzy Quiet.

Do codziennego mycia twarzy używam również silikonowej szczoteczki do twarzy Luna firmy Foreo, która zapewnia dobre oczyszczenie bez zbytniego złuszczania. Oprócz pielęgnacji skóry uwielbiam perfumy. Noszę Coco Noir’by Chanel od chyba dziesięciu lat i noszę perfumy do włosów Byredo we włosach w La Tulipe. Szczególnie zwracam uwagę na zapachy, czy to w kosmetykach, czy w świecach, więc kiedy znajdę coś, co kocham, zwykle się tego trzymam! Uwielbiam też dezodorant eukaliptusowy Malin + Goetz i wodę perfumowaną Cannabis, żel pod prysznic i świece też są pyszne”.

Strzelanie 9-1-1 Samotna Gwiazda musi być ciężki. Jak odprężasz się po dniu na planie?

„Zawsze kąpiel! Uwielbiam kąpiele. Biorę przynajmniej jedną kąpiel dziennie, czasem kilka razy. Kiedy wracam do domu z planu, biorę kąpiel z solami Epsom lub zabawną bombą do kąpieli i odrobiną olejków, a potem leżę i moczę się w przyćmionym oświetleniu. To zwykle moja rutyna dekompresyjna i jeśli uda mi się przekonać mojego kochanego chłopaka, żeby zrobił mi masaż ramion lub stóp, to zawsze pomaga! Powinienem traktować rozciąganie i regenerację bardziej niż ja; Zawsze jestem taki zawiązany. Ale picie dużej ilości wody — kiedy faktycznie to robię — i wystarczająca ilość snu naprawdę pomaga zmniejszyć stres, na który znosi moje ciało”.

Co Cię najbardziej ekscytuje w tym roku?

„Rozwój. Uwielbiam czuć się, jakbym się rozwijał i dorastał, nienawidzę czuć się w stagnacji. Uwielbiam stawiać czoła wyzwaniom i mając cel do osiągnięcia, uważam, że żyję bardziej celowo, kiedy mam cel do osiągnięcia. Naprawdę nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się, co zrobię w ciągu 9-1-1 Samotna Gwiazda hiatus. Jaka nowa rola mnie czeka?! Manifestuję coś fizycznego, dzięki czemu mogę nauczyć się nowej umiejętności i zanurzyć się w nowym świecie. Myślę, że właśnie tam się rozwijam”.Źródło strony

Ostatnie Posty