- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNaturalne kręcone włosy pojawiają się ponownie dzięki saudyjskiemu wkładowi w tę dziedzinę
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Naturalne kręcone włosy pojawiają się ponownie dzięki saudyjskiemu wkładowi w tę dziedzinę

Podczas gdy naturalny ruch włosów kręconych poczynił wielkie postępy w pomaganiu kobietom w pokochaniu ich włosów, w jaki sposób pandemia doprowadziła kobiety do przyjęcia naturalnej tekstury włosów?

Naturalny ruch włosów rozwinął się w ostatnich latach, zwłaszcza w okresie kwarantanny z powodu epidemii Covid 19 Dziś jest to dyskurs oparty na mediach społecznościowych, na który składają się filmy, porady dotyczące pielęgnacji włosów i kulturowa zmiana w kierunku przedefiniowania naturalnych kręconych włosów w ramach przewagi nierealistycznych standardów piękna poprzez wzmocnienie i akceptację.Dla wielu kobiet z naturalnie kręconymi włosami nasz naturalny ruch włosów jest bardziej kulturalna. Dużo więcej niż estetyka, to możliwość swobodnego noszenia naturalnie rosnących włosów bez konieczności ich zmiany, aby spełnić irracjonalne standardy piękna..

Perfumy przyjazne dla kręconych włosów - ten sklep internetowy z kręconymi włosami

Specjalistyczny salon wkrótce w Rijadzie

Fajr Suleiman ma markę Ta kręcona dziewczyna Zafascynowała nas trafnością swojego opisu w obcowaniu z naturalnymi kręconymi włosami, jak powiedziała, że ​​traktuje je jak bukiet kwiatów, każdy kręcony kosmyk jest dla niej jak inny kwiat od pozostałych. konsultacji, wiadomości krążą wokół faktu, że rada była dla nich nie tylko radą, ale raczej początkiem podróży tysiąca mil. OnaNie tylko udzieli konsultacji i warsztatów, ale również pracuje nad ostatnimi szlifami swojego salonu w Rijadzie

Fajr Suleiman był z nami podczas wywiadu dla magazynu OnaOpowiadamy o jej podróży w ruchu naturalnych kręconych włosów

Konto na Instagramie, które pojawiło się jako alternatywa dla salonu, tymczasowo stało się źródłem dochodu dla Fajr Suleiman, gdy przygotowywała się do otwarcia mojego salonu, wydarzyło się coś nie do pomyślenia, a całkowite zamknięcie było spowodowane przez Covid19Postanowiłem więc wzbogacić arabskie treści i przyczynić się do zwiększenia kultury innych rodzajów włosów niż włosy gładkie poprzez konto na Instagramie, następnie policzyłem podstawowe produkty do naturalnych włosów kręconych, które nie są dostępne w Królestwie Arabii Saudyjskiej i dostarczyłem je w swoim sklepie internetowym i uzyskała ogromną frekwencję..

Wśród wszystkich legend cyrylicaFajr potwierdziła, że ​​porowatość jest najbardziej rozpowszechnionym mitem i życzy sobie, aby zniknęła, i zdecydowanie potwierdza, że ​​porowatość włosów jest zmienna i nie jest ustalona przez zmianę wielu czynników, takich jak ciepło i farby oprócz zabiegów na zimno, ponieważ mają one takie same uszkodzenia jak zabiegi które wymagają użycia ciepła.

Będąc specjalistką od naturalnych włosów kręconych, na początku zapytaliśmy Fajr o solidną podstawę zainteresowania włosami kręconymi i jej preferencją w stosowaniu określonej techniki strzyżenia. stan uszkodzenia, jeśli w ogóle, i zawsze doradza Duże siekanie Następnie przechodzimy do nawilżania i ćwiczeń pasemek.Co do strzyżenia, to początek metodyRezo Posiada specjalne ostre i skośne nożyczki.

Jeśli chodzi o fazę przejściową, Fajr radzi, aby na tym etapie trzymać się z dala od ciepła i trenować pasma różnymi technikami.

Niedawno Dawn wkroczyła w pole przyjaznych zapachów do naturalnych kręconych włosów z lakierem do włosów od Ta kręcona dziewczyna Z bezpiecznym użytkowaniem i orzeźwiającymi zapachami za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Mówiąc o cieple i jego uszkodzeniu włosów, Fajr podkreślił, że prawidłowym sposobem pielęgnacji kręconych włosów po zastosowaniu ciepła jest to, aby ciepło było pośrednie, czyli tylko suszenie suszarką..

Akceptacja jest podstawą zmiany

Fajr Suleiman mówi podczas wywiadu z OnaMusisz pogodzić się z tym, że Twoje włosy nie będą wyglądać tak, jak tego chcesz na co dzień! Najważniejsze, że akceptujesz go we wszystkich jego przypadkach i ile mu dasz, to da Ci, jak zauważyłem konieczność użycia odpowiedniego produktu do wykonania zadania..

Przestępstwa zawodowe

Zanim Fajr zdaje sobie sprawę, jak ważne jest zachowanie charakteru swoich włosów, Fajr odkrywa, że ​​stosowanie zabiegów na włosy, zmiana koloru włosów na nieprofesjonalną osobę i wypalanie części włosów to najbardziej widoczne błędy, które popełniła w stosunku do swoich włosów, ale tutaj nie ma w tym nic złego.Zawsze jest sposób, aby cofnąć się i naprawić to, co zniszczył czas.!

Moją inspiracją są klienci

Wiadomości Który Zasięg Dla mnie Świt Sulejmana wyśrodkowany O że Konsultacja być zaledwie Rada ale raczej ona była Początek Podróż tysiąc Tendencja o Beneficjentom konsultacji prowadzonych przez Fajr nie waha się przekazać wszystkiego, co nowe, co może wzbogacić czyjąś wiedzę na temat natury jego włosów.

Aby dowiedzieć się więcej o sklepie Ta kręcona dziewczyna E-mail proszę odwiedzić.

.

Ostatnie Posty