- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNaturalne mieszanki do leczenia widocznego łupieżu przed Eid Al-Fitr
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Naturalne mieszanki do leczenia widocznego łupieżu przed Eid Al-Fitr

Naturalne mieszanki do leczenia łupieżu widocznego przed Eid Al-Fitr, nadają włosom efektowny i zdrowy wygląd. Łupież może pojawić się z powodu suchej skóry, braku higieny, tłustej skóry lub obecności niektórych chorób skóry, więc stosowanie niektórych naturalnych mieszanek pomaga usunąć łupież i przywrócić włosom zdrowie i blask.

Naturalne mieszanki do leczenia widocznego łupieżu przed Eid Al-Fitr

  • Mieszanka żelu Aloe Vera
  • mieszać Ocet jabłkowy
  • mieszać czosnek

Naturalne mieszanki do leczenia widocznego łupieżu przed Eid Al-Fitr

Mieszanka żelu Aloe Vera

Mieszanki do leczenia łupieżu, w tym nakładanie żelu Aloe Vera na skórę głowy Dzieje się tak, ponieważ aloes ma właściwości antybakteryjne, które pomagają w leczeniu łupieżu. Nałożenie żelu Aloe Vera na skórę głowy jest bardzo łatwe. Wystarczy wydobyć żel z rośliny i wetrzeć w skórę głowy oraz włosy i pozostawić na 30 minut. Następnie umyj włosy szamponem i powtórz ten proces przed Eid Al-Fitr, aby uzyskać zdrowe włosy.

mieszanka octu jabłkowego

Mieszanki do leczenia łupieżu obejmują stosowanie octu jabłkowego, który pomaga usunąć martwe komórki naskórka. Łupież pojawia się w wyniku suchości skóry i innych czynników, więc irytujące białe łuski odkładają się i powodują swędzenie, więc zastosowanie octu jabłkowego może pomóc rozwiązać ten problem, ponieważ leczy on infekcję grzybiczą i działa na rzecz usuwania martwa skóra.

Nie możesz nakładać octu jabłkowego na włosy, dopóki nie zostanie rozcieńczony wodą. Do miski wlej około 3 łyżki octu jabłkowego i dodaj taką samą ilość wody, następnie wymieszaj składniki i włóż do butelki ze spryskiwaczem. Następnie spryskaj włosy i skórę głowy i pozostaw na 30 minut przed umyciem normalną wodą z delikatnym szamponem, a następnie ciesz się czystymi i wspaniałymi włosami przed Eid Al-Fitr.

mieszanka czosnku

Mieszanki na łupież obejmują aplikację czosnku, który jest jednym ze skutecznych naturalnych składników w leczeniu łupieżu. Czosnek ma właściwości przeciwgrzybicze i skutecznie leczy łupież. Umieść ząbek zmiażdżonego czosnku w szklance wody, a następnie nałóż tę mieszankę na skórę głowy i dobrze natrzyj i pozostaw na 10 minut. Następnie umyj włosy szamponem i ciesz się niesamowitymi i czystymi włosami przed Eid.

Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

Ostatnie Posty