- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNaturalne wskazówki i przepisy na pozbycie się przedwczesnego siwienia kobiet
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Naturalne wskazówki i przepisy na pozbycie się przedwczesnego siwienia kobiet

Naturalne wskazówki i przepisy, które pomogą pozbyć się przedwczesnego siwienia u kobiet, przywracają pewność ich wyglądu. Naturalne przepisy nie szkodzą włosom tak jak chemikalia. Konieczne jest przestrzeganie wskazówek i przepisów, które chronią włosy przed przedwczesnym siwieniem i pomagają pozbyć się ich to Oto naturalne wskazówki i przepisy, jak pozbyć się przedwczesnego siwienia u kobiety.

Przyczyny przedwczesnego siwienia

  • genetyka
  • wiek
  • wada genetyczna
  • choroby hormonalne
  • Niedobór składników odżywczych
  • Stres psychologiczny

Naturalne wskazówki i przepisy na pozbycie się przedwczesnego siwienia kobiet

  • Sok z cebuli i cytryny
  • Liście kokosa i curry
  • czarna herbata

Naturalne wskazówki i przepisy na pozbycie się przedwczesnego siwienia kobiet

Sok z cebuli i cytryny

Przepisy na pozbycie się przedwczesnego siwienia Dołącz aplikację cebuli z sokiem z cytryny. Wymieszaj 3 łyżeczki soku cebulowego i 3 łyżeczki soku z cytryny w misce, następnie nałóż miksturę równomiernie na skórę głowy i włosy i pozostaw na 30 minut, następnie dobrze umyj i powtarzaj ten przepis cztery do pięciu razy w tygodniu przez dwa tygodnie. Sok z cebuli pomaga odmłodzić mieszki włosowe i odżywić włosy. Ponadto sok z cebuli jest bogaty w przeciwutleniacze, które pomagają opóźnić przedwczesne siwienie. Z kolei cytryna utrzymuje kolor włosów, ponieważ zawiera witaminę C.

Liście kokosa i curry

Przepisy na pozbycie się przedwczesnego siwienia Zawierać Garść liści curry gotuj z filiżanką oleju kokosowego przez 8 minut lub do momentu, gdy liście zrobią się czarne, a następnie przefiltruj olej i włóż go do garnka. Następnie masuj włosy i skórę głowy tym olejkiem trzy do czterech razy w tygodniu wieczorem i pozostaw na całą noc, a następnego dnia umyj włosy szamponem. Powtarzaj ten proces, aż zmieni się kolor włosów, liście curry są bogate w witaminę B, która utrzymuje kolor włosów na dłużej.

czarna herbata

Przepisy na pozbycie się przedwczesnego siwienia W tym aplikacja czarnej herbaty na włosy, pomaga w lepszym wzroście włosów, a także w zdolności do barwienia białych włosów na ciemny kolor, a także nadaje włosom blask, czyniąc je odnowionymi i wspaniałymi. Dwie łyżeczki liści czarnej herbaty wsyp do szklanki wody. Pozostaw wodę do wrzenia przez kilka minut, a kolor wody się zmieni. Następnie nałóż roztwór na włosy na godzinę, a następnie umyj włosy tylko zimną wodą. Powtarzaj ten proces raz na dwa tygodnie i ciesz się pozbyciem siwych włosów.

Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

Ostatnie Posty