- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessNaturalne wzdęcia suplementy Hailey Bieber „nie mogą podróżować bez”
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Naturalne wzdęcia suplementy Hailey Bieber „nie mogą podróżować bez”


Jako modelka i celebrytka, ciało Hailey Bieber nieustannie ma na to oko. Bieber jest w niesamowitej formie, ale nie jest odporna na wzdęcia i stres, które często występują u ludzi. Gwiazda niedawno ujawniła suplementy przeciwwzdęciowe i antystresowe, które zabiera ze sobą wszędzie.

Bieber niedawno udostępnił wideo z Zestaw świąteczny Arrae (120 USD) w swojej historii na Instagramie. Zestaw zawiera Bloat Capsules, Calm Capsules i Carry-On Capsule Case, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą swoje suplementy. Napisała, że ​​„naprawdę nie może bez nich podróżować”.

Arrae wzdęcia suplementy na temat historii Hailey Bieber.

ten Suplementy do alchemii wzdęć (48 USD) zawiera mieszankę bromelainy, korzenia imbiru, melisy, korzenia mniszka lekarskiego, mięty pieprzowej i wiązu śliskiego. Te pięć ziół i enzym trawienny na bazie owoców pomagają zwalczać wzdęcia, zapewniając szybką ulgę. Możesz oczekiwać, że te suplementy zmniejszą zgagę, przyspieszą rozkład pokarmu i zapobiegną gazom, a także łagodzą wzdęcia.

ten Suplementy uspokajającej alchemii (47 USD) to całkowicie naturalna pigułka na chłód, która może zmniejszyć lęk i panikę oraz promować spokojny sen. Zmniejszony stres prowadzi również do lepszego trawienia, co pomaga tym suplementom działać symbiotycznie. L-teanina, inozytol, passiflora i diglicynian magnezu zawarte w tych kapsułkach pomogą zrelaksować umysł i ciało.Źródło strony

Ostatnie Posty