- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoNieinwazyjne zabiegi na lepszy tyłek
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Nieinwazyjne zabiegi na lepszy tyłek


Niezależnie od tego, czy codziennie ćwiczysz pośladki, czy nie zwracasz uwagi na tyłki, zawsze mile widziane jest zwiększenie ilości łupów. Jednak nie wszyscy chcą iść pod nóż, a mając do dyspozycji garść bezpiecznych i skutecznych terapii, nie musisz tego robić. Usłyszeliśmy od najlepszych chirurgów plastycznych i dermatologów o ich ulubionych nieinwazyjnych metodach leczenia lepszego pośladka.

1
/
6

Qwo

Jeśli chcesz leczyć cellulit, Qwo jest świetną opcją. Jednak nowojorski dermatolog Doris Day, MD, mówi: „powinieneś zostać oceniony przez lekarza medycyny estetycznej posiadającego certyfikat zarządu, takiego jak dermatolog, aby upewnić się, że jesteś dobrym kandydatem. To leczy prawdziwy cellulit, ale nie wiotkość skóry.”

Obrazy Getty

2
/
6

Emrzeźba

Chirurg plastyczny z Chicago Michael Horn, MD, mówi, że Emsculpt „jest wspaniałym nieinwazyjnym zabiegiem wzmacniającym pośladki”. Dodaje, że pacjenci osiągają wyniki porównywalne z wykonaniem 20 000 przysiadów w zaledwie krótkiej sesji. „Piękne jest to, że wystarczy leżeć dwa razy w tygodniu przez dwa tygodnie, aby osiągnąć imponującą poprawę”.

Getty Images / Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

3
/
6

Rzeźba

Encino, chirurg plastyczny z Kalifornii, George Sanders, MD, mówi, że jeśli chodzi o wypełnianie, lubi Sculptra, która pomaga uzupełnić utratę kolagenu. Zauważa, że ​​ma „lepszy profil bezpieczeństwa niż zastrzyk tłuszczu”.

Obrazy Getty

4
/
6

Cellfina

Jeśli masz wgłębienia cellulitu, Reno, chirurg plastyczny NV Tiffany D. McCormack, MD, poleca Cellfina. Wykorzystuje minimalnie inwazyjne urządzenie wielkości igły do ​​usuwania pasm powodujących cellulit pod powierzchnią skóry.

nogi Cellfina
5
/
6

CoolTone

Lily Lee, MD, chirurg plastyczny z Pasadeny, mówi, że CoolTone to jej ulubiony zabieg na pośladki. Dr McCormack również go uwielbia, ponieważ doskonale nadaje się do ujędrniania pośladków.

„To naprawdę jest jak oszustwo! Wykonuje przysiady, aby zbudować mięśnie pośladkowe, tylko skurcze mięśni są głębsze i większe, niż mógłbyś prawdopodobnie wytrzymać podczas jednej sesji”, mówi dr Lee. „Ponadto, ponieważ maszyna wybija nagromadzony kwas mlekowy w ramach tej dobrze tolerowanej procedury, nie ma takiej samej bolesności, jaka powstałaby po wykonaniu 100 przysiadów”.

zastrzyki
6
/
6

Połączenie zabiegów

Dermatolog z Waszyngtonu, Tina Alster, MD nie lubi pozostawiać tego tylko jednemu zabiegowi – łączy kilka rzeczy, aby zapewnić optymalne wzmocnienie pośladków. „Moja ulubiona skojarzona kuracja wzmacniająca pośladki obejmuje stosowanie zastrzyków Qwo, Velashape i Emsculpt” – mówi dr Alster. „Zastrzyki Qwo redukują cellulit, podczas gdy Velashape wygładza strukturę skóry, a Emsculpt zapewnia subtelny lifting pośladków”.

buttspanxŹródło strony

Ostatnie Posty