- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryNiekonwencjonalny sposób, w jaki jeden estetyk zwalcza zmarszczki w klatce piersiowej
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Niekonwencjonalny sposób, w jaki jeden estetyk zwalcza zmarszczki w klatce piersiowej


Holistyczny estetyk Jade Marie nie bez powodu zgromadził ponad 1,2 miliona obserwujących na Instagramie. Jej przyjazne zachowanie, przystępne podejście do samoopieki i kojące medytacje sprawiają, że uderzanie „podążaj” nie wymaga myślenia, ale to jej porady i ulubione dotyczące pielęgnacji skóry zwracamy szczególną uwagę. Wybraliśmy mózg eksperta na temat jej porannej pielęgnacji skóry, ulubionych gadżetów i niezbędników do spania.

Poranne Moszcze

„Osobiście uwielbiam wykonywać sobie lekki masaż limfatyczny, kiedy rano nakładam krem ​​nawilżający” – mówi Marie. „Pomaga to w naturalny sposób rzeźbić, pogłębiać i penetrować produkty głębiej. Oczywiście zawsze muszę nosić filtr SPF — to najważniejszy krok w godzinach porannych”.

Zimne ramię

Jeśli chodzi o zwalczanie opuchlizny i cieni pod oczami, Marie mówi: Lodowe kule Sonage Baby Frioz (54 USD) są ulubieńcami. „Używam Globes w mojej porannej rutynie od miesięcy i zauważyłam taką różnicę w ogólnym wyglądzie moich oczu” – mówi. „Lubię nakładać krem ​​pod oczy, a następnie nakładać go na skórę, aby wtopić go w skórę. To takie luksusowe”.

Badanie snu

“Ja też lubię używać [the Globes] zarówno na szyi, jak i na dekolcie, często zaniedbywanym obszarze. Niestety śpię na boku, co powoduje zmarszczki w klatce piersiowej, więc lubię używać moich lodowych kul w połączeniu z maską peptydową, aby wygładzić ten obszar.”

Na lewą stronę

„Moja wskazówka numer jeden, aby naturalnie wyglądać na przebudzoną, to prześpienie się dla urody” — mówi Marie. „Ale z całą powagą piję dużo zielonych soków i czuję, że to, co wkładasz do swojego ciała, widać przez skórę. Równie ważne jest wewnętrzne dobre samopoczucie, które może sprawić, że Twoja skóra będzie promieniować. Dodanie tego do porannego rytuału będzie miało ogromny wpływ na to, jak wybudzona będzie Twoja skóra!”

Źródło strony

Ostatnie Posty