- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNowoczesne plecione fryzury inspirowane Hailey Bieber i Duą Lipą
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Nowoczesne plecione fryzury inspirowane Hailey Bieber i Duą Lipą

Fryzury warkoczowe w nowoczesny sposób sprawiają, że są one jedną z Twoich opcji na lato.Te fryzury zapewnią Ci komfortowy wygląd, zgodny z atmosferą lata i codziennych wycieczek, szczególnie w kierunku plaż morskich i natury.Warkocze fryzury ich styl .

Fryzury warkocze w kucyk

Latem 2022 roku zwróciłam się do fryzur warkoczowych, które przybierały formę kucyków, czy to ze średnimi, czy długimi włosami, jako jeden z wyglądów młodej gwiazdy Doaliby, która zebrała włosy do tyłu i uniosła je za głową, a następnie nałożyła dwa warkocze i pozostawiła je zwisające z tyłu w nowoczesny i żywy sposób. Ta fryzura jest odpowiednia dla młodych kobiet latem i sprawia, że ​​wyglądają ożywiająco i komfortowo, szczególnie w czasie upałów.

Młoda kobieta może również nałożyć fryzurę warkoczową w kucyk przez kilka cienkich i wysokich warkoczy, dla drugiego spojrzenia artystki Doualiby, która ozdobiła końce warkoczy kolorową gumą, nadając jej wesoły akcent. Połącz ten look z codziennymi ubraniami na co dzień i podczas letnich wyjść na łono natury.

Fryzury z podwójnym warkoczem

Fryzury z podwójnym warkoczem przenoszą nas z powrotem do dzieciństwa i nadają kobietom zabawny wygląd latem 2022 roku, a możesz zastosować je do gwiazdy Hailey Bieber, zakładając szeroki i podwójny warkocz po obu stronach głowy, zachowując przód włosy luźne z przodu i pozostawiające cienką kępkę, która opada przy czole, a także letnią czapkę można nosić z tym zabawnym wyglądem.

Cienkie fryzury warkoczowe z prostymi włosami

Nowoczesne fryzury z cienkimi warkoczami są w czołówce mody na włosy w tym sezonie, te fryzury, które widzieliśmy na platformach modowych, i pochodzą z krzykiem cienkich kępek, które opadają po bokach czoła przez długi czas, zachowując jednocześnie włosy opadające na ramiona, a artystka pojawiła się w tej stylizacji z najnowszymi stylizacjami na Instagramie.

Obejrzyj zdjęcia i wybierz inspirowane fryzurami warkoczy Doyleby i Hailey Bieber na różne sposoby, aby zaaplikować je w sezonie lato 2022.

Ostatnie Posty