- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzCelebryciNowy produkt do podwójnego zadania za Złotym Blaskiem Mandy Moore na rozdaniu...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Nowy produkt do podwójnego zadania za Złotym Blaskiem Mandy Moore na rozdaniu nagród Critics’ Choice Awards


Mandy Moore konsekwentnie znajduje się na mojej krótkiej liście długo oczekiwanych stylizacji celebrytów na czerwonym dywanie – wciąż nie mogę przeboleć tej czerwonej sukni i pasujących do niej czerwonych ust na zeszłorocznych rozdaniu Emmy (i wysokiego kucyka z grzywką – tak dobrze!). Podczas wczorajszego wieczoru Critics’ Choice Awards, To my gwiazda ponownie oszołomiła, ale tym razem w bardzo naturalnym, przypominającym boginię wyglądzie i blasku reflektorów na jej złotej, promiennej skórze.

Chociaż aktorka jest kalifornijską dziewczyną, ten blask nie był wynikiem czasu spędzonego na słońcu, ale raczej ostatniej premiery (7 kwietnia) Beautyblender o nazwie Bounce Magic Fit Creamy Bronzer & Highlighter Duo, a wizażystka Moore’a Kindra Mann była jedna z pierwszych, która go dostała.

Na zwilżoną skórę Mann po raz pierwszy zaaplikował Odbijanie skóry w jasnym odcieniu 4 i wtedy Bounce Airbrush Liquid Whip Concealer w 3.10 Medium Buff w razie potrzeby, używając, jak zgadłeś, mokrego Beautyblendera. Następnie, aby nadać skórze Moore’a brązowy połysk i wyprofilowany policzek, Mann użył nowego duetu bronzer/rozświetlacz w kolorze Champagne/Topaz (średni odcień z czterech dostępnych opcji). „Odkurzyłam to na kościach policzkowych i klatce piersiowej, aby rozgrzać skórę i sprawić, by była zroszona” – mówi. „Wykończyłam cerę pop Bounce Cream Blush w Playful Peach tylko na jabłkach na policzkach”.

Bounce Magic Fit Creamy Bronzer & Highlighter Duo (32 USD) ma unikalną formułę matowego bronzera opracowaną w technologii BronzeAdjust, która współdziała z PH skóry, aby dostosować kolor podczas noszenia (zapewnia również efekt rozmycia) oraz żel – kremowy rozświetlacz jest nasycony kwasem hialuronowym i witaminą C, które zapewniają skórze doskonałe właściwości pielęgnacyjne i zapewniają promienne wykończenie. „Uwielbiam nowy duet bronzer-rozświetlacz” – mówi Mann. „Rozmiar jest idealny do zestawu do makijażu, a kremowa konsystencja łatwo się nakłada i sprawia, że ​​skóra wygląda, jakby promieniała od wewnątrz”. Kliknij tutaj dołączyć do listy oczekujących!Źródło strony

Ostatnie Posty